Małgorzata Rozenek w modnym garniturze na wiosnę 2021
Fot. Instagram @m_rozenek/ mat.prasowe
GET THE LOOK

Trendy na wiosnę 2021. Małgorzata Rozenek w modnym garniturze na wiosnę 2021!

Sprawdź, jak odtworzyć ten look!

Paulina Filipowicz 23 marca 2021 12:31
Małgorzata Rozenek w modnym garniturze na wiosnę 2021
Fot. Instagram @m_rozenek/ mat.prasowe

Jednym z największych modowych hitów na wiosnę i lato 2021  jest damski garnitur! W tym sezonie na topie są bardzo różne modele: jednokolorowe, wzorzyste, dwurzędowe i z asymetrycznym zapięciem. Noszone w eleganckiej wersji w połączeniu ze szpilkami lub w codziennej estetyce - ze snekaersami. Modowe trendy uważnie śledzi również Małgorzata Rozenek-Majdan, która już znalazła swój wymarzony, idealny garnitur na na wiosnę 2021. Sprawdziliśmy, jak odtworzyć jej look!

Trendy na wiosnę 2021. Oto najmodniejsze ubrania na wiosnę 2021!

Trendy na wiosnę 2021. Małgorzata Rozenek w modnym garniturze na wiosnę 2021

Jednym z najsilniejszych trendów na wiosnę i lato 2021 roku dla kobiet jest power dressing - eleganckie marynarki i garniturowe spodnie. Projektanci chcą ubierać kobiety pewne siebie, spragnione sukcesu, gotowe by sięgać po więcej. Współczesne fashionistki, jak Małgorzata Rozenek-Majdan, wybierają modę użytkową, która sprawdzi się zarówno w codziennym pędzie, jak i w pracy.

Małgorzata Rozenek założyła własną markę odzieżową Mrs. Drama!

Marynarka z szerokimi ramionami, garnitur zamiast sukienki - to trendy, które opanowały wybiegi i nowe kolekcje domów mody. Hitem na wiosnę i lato 2021 jest zestaw w wyrazistym kolorze, jak model w czerwonej barwie. W takim stroju nie przejdziesz niezauważona! Czerwień to kolor, który bez wątpienia przyciąga spojrzenia.

Jak odtworzyć look Małgorzaty Rozenek-Majdan na wiosnę 2021? Sprawdź poniżej nasze propozycje modnych garniturów damskich, białych sneakersów oraz złotej biżuterii w stylu gwiazdy!

Oto modne sneakersy i trampki na wiosnę 2021!

Żakiet, Mango, 199,99 zł

Żakiet, Mango
Fot. Mat.prasowe

Spodnie materiałowe, Mango, 139,99 zł

Spodnie materiałowe, Mango
Fot. Mat.prasowe

Snekaersy, Gino Rossi, 229,99 zł

snekaersy gino rossi
Fot. Mat.prasowe

Naszyjnik ze stali szlachetnej - serce, Apart 129 zł

Naszyjnik z zawieszką serce
Fot. Mat.prasowe

Małgorzata Rozenek w modnym garniturze na wiosnę 2021

Małgorzata Rozenek w modnym garniturze na wiosnę 2021
Fot. Instagram @m_rozenek/ mat.prasowe

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.