Prada torebka
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Oto najmodniejsza torebka sezonu, z którą nie rozstają się fashionistki!

Podbiła ulice stolic mody podczas Fashion Weeku

Paulina Filipowicz 23 lutego 2020 14:30
Prada torebka
Fot. Getty Images

Maraton modowy trwa w najlepsze! Po Nowym Jorku i Londynie przyszedł czas na Mediolan, a następnie czeka nas Fashion Week w Paryżu. Trendy pojawiają się nie tylko na wybiegach podczas pokazów słynnych marek, ale również na ulicy! Blogerki, redaktorki mody i fashionistki z całego świata przemieszczając między pokazami, prezentują się w stylowych lokach, których zdjęcia lądują w najważniejszych modowych magazynach i... na Instagramie! Wśród gorących trendów z ulic stolic mody z łatwością można wyłonić torebkę, która zasługuję na miano kolejnej it-bag. Poznaj Nylon bag od Prady!

Trendy 2020: Torebka, którą kochają fashionistki

Podczas trwającego miesiąca mody, wśród najczęściej spotykanych akcesoriów, znalazła się torebka domu mody Prada, Nylon bag. Jest to wielki powrót kultowego modelu, który Muccia Prada stworzyła...20 lat temu! Trendy z początku XXI wieku wracają do mody, nic więc dziwnego, włoska marka postanowiła wznowić kultowe modele Nylon bag z 2000 i 2005 roku. W ostatnim czasie z nylonową małą torebką zostały przyłapane m.in. Kendall Jenner czy Kaia Gerber, które nosiły je na ulicach Mediolanu podczas Tygodnia Mody.

Prada torebka
Fot. Getty Images
 
Kaia Gerber
Fot. Getty Images

Top modelki udowadniają, że nylonowa torebka pasuje do eleganckich marynarek czy długich płaszczy. Wszystkie fanki bardziej luźnego stylu zainspiruje piosenkarka Dua Lipa, która sportowy streetwearowy look zestawiła z Nylon bag od Prady, a jej stylizacja nabrała dziewczęcego akcentu. Skąd wielki powrót kultowej na początku wieku torby? Nylonowe akcesorium wpasowuję się idealnie do obowiązujących trendów. Obecnie na wybiegach, w kolekcjach słynnych marek czy w szafach fashionistek królują dodatki w wersji mini. Wystarczy spojrzeń na fenomen słynnych pastelowych torebek francuskiego projektanta Jacquemus'a, którego projekty widziałaś z pewnością wielokrotnie na Instagramie, czy sławę popularnej Pochette bag od Louis Vuitton, która również jest niewielkich rozmiarów. Co ciekawe Nylon bag od Prady to jedna z najtańszych torebek słynnego domu mody, bo kosztuje niewiele  ponad 300 funtów. Być może na tym polega jej fenomen. A może świat mody znudził się przepychem i jest to kolejny trend ukazujący wielki powrót minimalizmu.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

press day to photoautomat in my lil girl clips⛓💗

Post udostępniony przez DUA LIPA (@dualipa)

Prada torebka
Fot. Getty Images
 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.