Sara Boruc, VIVA! Moda 1/2016
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative
O TYM SIĘ MÓWI

Sara Boruc pokazała płaski brzuch po trzech ciążach! Jaką dietę stosuje?

Żona piłkarza zachwyca sylwetką!

Paulina Filipowicz 21 czerwca 2020 16:29
Sara Boruc, VIVA! Moda 1/2016
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative

Sara Boruc słynie z wysportowanej i szczupłej figury. Żona piłkarza Artura Boruca prowadzi bardzo zdrowy i aktywny tryb życia, co często pokazuje na swoim Instagramie. Gwiazda jest mamą trójki dzieci: Amelii, Oliwii, a rok temu urodziła pierwszego synka - Noah. Jej sylwetka nawet po trzech ciążach jest nienaganna. Sara ostatnio zaskoczyła fanów zdjęciem swojej idealnej figury, chcąc zmotywować fanki do ruchu i dbania o własne ciało.

Sara Boruc pokazała brzuch po trzech ciążach

Sara Boruc na Instagramie regularnie pokazuje swoje modowe stylizacje, jak również zgrabną sylwetkę. Fanki nie kryją zachwytu i z ciekawością pytają: "jak ona to robi?". Gwiazda jakiś czas temu zdradziła, w czym tkwi sekret jej figury. Okazuje się, że stosuje dość drastyczną dietę - Intermitten Fasting, czyli post przerywany. Jak wyznała Sara:

Już kiedyś o tym mówiłam, że bardzo polecam wam, jeżeli chcecie zrzucić parę kilogramów, niejedzenie po godzinie 16, 17 lub 18 do następnego poranka, do śniadania. Mój mąż tak robił zawsze i to naprawdę działa. Jem późne śniadanie i taki lunchowy obiad, około drugiej, trzeciej. Później staram się już nie jeść, najwyżej owocka podjem. O to w tej diecie chodzi, żebyście zjedli to, na co macie ochotę do godziny 17, a później już nic. Ja ratuję się gumą do żucia i zieloną herbatą.

Sekret zgrabnej sylwetki gwiazdy to nie tylko sposób odżywiania, ale również intensywne ćwiczenia fizyczne. Chociaż restrykcyjna dieta wzbudza wiele kontrowersji, Sara Boruc zapewnia, że dba o zdrowie, a czasem nawet rezygnuje z ograniczeń i pozwala sobie na każdy typ jedzenia. Jak wyznała w ostatnim poście:

"A co, trochę Was powkurzam! A może zmotywuje? Choć pewnie mnóstwo tutaj mam które mają jeszcze lepsze brzuszki od mojego! Bo chcieć to móc. Dajcie znać czy chcecie żebym częściej opowiadała o swoich nawykach żywieniowych , ćwiczeniach itd..? Chętnie podzielę się z Wami moimi sposobami na utrzymanie formy. I choć do ideału mi daleko to jestem zadowolona z tego co udało mi się osiągnąć. Dziś nie będzie takiego brzucha – niedziela to nasz „cheat day” jemy wszystko i w dowolnych ilościach. Lubię niedziele" - napisała Sara Boruc pod zdjęciem pokazującym jej szczupły brzuch.

Trzeba przyznać, że mama trójki dzieci zachwyca nienagannie płaskim i wysportowanym brzuchem, i nawet "cheat day" nie przeszkadza jej, by wyglądać świetnie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ˢᴵᴳᴺᴬᵀᵁᴿᴱ ᴬᴮˢ ˢᴸᴼᵂᴸᵞ ᴷᴵᶜᴷᴵᴺᴳ ᴵᴺ 👻🤪 A co,trochę Was powkurzam! A może zmotywuje? Choć pewnie mnóstwo tutaj mam które mają jeszcze lepsze brzuszki od mojego! Bo chcieć to móc. Dajcie znać czy chcecie żebym częściej opowiadała o swoich nawykach żywieniowych , ćwiczeniach itd..? Chętnie podzielę się z Wami moimi sposobami na utrzymanie formy ;-) I choć do ideału mi daleko to jestem zadowolona z tego co udało mi się osiągnąć. Dziś nie będzie takiego brzucha - niedziela to nasz „cheat day” jemy wszstko i w dowolnych ilościach. Lubię niedziele 👻🤪☺️ #abs #forma #mannei #sinbymanneijewels

Post udostępniony przez ˢᴬᴿᴬ ᴮᴼᴿᵁᶜ 𝕄𝔸ℕℕ𝔼𝕀 (@mannei_is_her_name)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.