Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
ZE ŚWIATA MODY

Ewa Wachowicz zachwyca sylwetką w modnej stylizacji!

Czy znowu schudła?

Paulina Filipowicz 29 listopada 2019 13:30
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Ewa Wachowicz zachwyciła kreacją podczas uroczystej premiery filmu "Jak poślubić milionera?", ale uwagę przyciągnęła również jej zgrabna sylwetka! Ewa Wachowicz rozpoczynała karierę jako modelka. W 1992 roku Ewa Wachowicz zdobyła tytuł Miss Polonia. Kilka miesięcy później otrzymała tytuł III wicemiss w konkursie Miss Świata! Dziś rozwija się na wielu polach. Prowadzi swój program kulinarny Ewa gotuje, pisze książki kulinarne i otworzyła restaurację. Choć Ewa Wachowicz nigdy nie borykała się z nadwagą, kilka lat temu podjęła decyzję o zrzuceniu paru zbędnych kilogramów. Od tamtej pory zachwyca zgrabną sylwetką, a ostatnie zdjęcia wskazują na to, że schudła jeszcze bardziej! Na premierze zachwyciła także kreacją od znanej polskiej projektantki!

Ewa Wachowicz na premierze "Jak poślubić milionera?"

Ewa Wachowicz na uroczystej premierze polskiej produkcji "Jak poślubić milionera?" postawiła na prawdziwą elegancję. Gwiazda ubrała czarną kreację od polskiej projektantki Violi Piekut. Sukienka w długości midi z delikatnym rozcięciem pięknie połyskiwała w świetle reflektorów. Wzrok przyciągał oryginalny dekolt - odsłonięte ramiona i wyeksponowana szyja prezentowały się zmysłowo, ale z klasą. Stylizacje dopełniły klasyczne czarne szpilki. Takie zestawienia uwielbiamy! Modna kreacja idealnie podkreśliła zgrabną sylwetkę gwiazdy. Ewa Wachowicz ma obecnie 49 lat i dba zarówno o swoją sylwetkę, jak i zdrowe odżywianie. Prezenterka przyznała, że stara się przede wszystkim jeść zdrowo. Je pięć posiłków dziennie, pilnuje aby każdy posiłek był z dobrych składników, dlatego zazwyczaj przygotowuje je sama. Prezenterka oprócz diety, zwraca szczególną uwagę na ruch fizyczny. Ćwiczy aż 6 razy w tygodniu! Trzeba przyznać, że efekty zdrowego stylu życia Wachowicz widać od razu! 

premiera
Fot. East News

premiera
Fot. East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.