Jak poślubić milionera, film
Fot. materiały prasowe/kadr z filmu
ZE ŚWIATA FILMU

Jak poślubić milionera? Wielki powrót Justyny Steczkowskiej na duży ekran!

Poznaj szczegóły nowej polskiej komedii z gwiazdorską obsadą!

Ida Marszałek 28 listopada 2019 15:39
Jak poślubić milionera, film
Fot. materiały prasowe/kadr z filmu

Film Jak poślubić milionera? Filipa Zylbera wchodzi do kin już jutro. Czego możemy się spodziewać po nowej polskiej komedii romantycznej? Jak twierdzą dystrybutorzy, jest to „przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach”. Nie wiemy jednak czy twórcy rzeczywiście odkryli uniwersalne zasady uwodzenia. Natomiast z całą pewnością możemy stwierdzić, że na ekranie zobaczymy plejadę polskich gwiazd – tych mniej i bardziej zaskakujących!

Justyna Steczkowska powraca na duży ekran
Fot. Kadr z filmu "Jak poślubić milionera?"

Zwiastun filmu "Jak poślubić milionera?"

Fabuła filmu "Jak poślubić milionera?"

Główną rolę w tej historii o współczesnym Kopciuszku zagra Małgorzata Socha. Jej bohaterka, Alicja, pracująca na co dzień jako pokojówka i ledwo łącząca koniec z końcem przez przypadek znajdzie się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Trafi na kurs samotnych serc organizowany przez arystokratyczną Sonię, w którą wcieli się nie kto inny, a Małgorzata Foremniak! Z jej pomocą Alicja zacznie poszukiwania kandydata na męża, a jednym z głównych kryteriów ustalonych przez Sonię będzie liczba zer na koncie wybranka. W szranki o serce głównej bohaterki staną: Adam (Michał Malinowski), Boguś (Wojciech Mecwaldowski) oraz Maciej (Mikołaj Roznerski).

Justyna Steczkowska wraca na duży ekran
Fot. Kadr z filmu "Jak poślubić milionera?"

Powrót Justyny Steczkowskiej na duży ekran

Dużą niespodzianką jest pojawienie się w filmie Justyny Steczkowskiej, która powraca na duży ekran po długiej przerwie. Ostatni film, w którym zagrała, czyli Kanadyjskie sukienki Maciej Michalskiego, miał swoją premierę w 2012 roku! Piosenkarka pochwaliła się udziałem w nowym projekcie na Instagramie, publikując filmik w sukni ślubnej projektu Patrycji Kujawy, czym skutecznie podgrzała atmosferę wokół filmu.

Justyna Steczkowska powraca na duży ekran
Fot. Kadr z filmu "Jak poślubić milionera?"

Oprócz wymienionych już gwiazd w Jak poślubić milionera? wystąpią: Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki, Julia Kuczyńska, Katarzyna Kwiatkowska, Sebastian Stankiewicz oraz Ewa Wachowicz. 

Plakat filmu Jak poślubić milionera?

Premiera filmu
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?