Księżna Meghan
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Meghan Markle już nie stosuje się do dworskiego dress codu!

Jak wygląda jej nowy styl?

Redakcja VIVA! 19 lutego 2020 18:29
Księżna Meghan
Fot. Getty Images

Sprawą Meghan Markle i księcia Harry’ego emocjonował się cały świat. Ich decyzja o wycofaniu się z życia rodziny królewskiej stała się tematem niekończących się dyskusji. Dziś emocje nieco opadły, a Meghan i Harry zaczynają układać sobie nowe życie w Kanadzie. Jak pisaliśmy wciąż mogą używać tytułów księżna i książę Sussex, lecz inne dworskie reguły przestały już ich obowiązywać. Widać to na przykład w sposobie, w jaki zaczęła się ubierać Meghan Markle.

Powrót do przeszłości? Meghan wraca do dawnego stylu

Jak widać to na ostatnich zdjęciach księżna Sussex powróciła do stylu, który tak lubiła, kiedy była gwiazdą serialu W garniturach. Na przykład podczas niedawnej podróży do Toronto była ubrana w obcisłe spodnie i czarny kardigan. Uwagę zwracała koszula księżnej. Jej guziki były rozpięte bardzo głęboko. Na taką swobodę i taką dawkę niewymuszonego seksapilu jeszcze niedawno nie mogłaby sobie pozwolić. Przypomnijmy, że księżna Meghan nigdy bardzo ściśle nie stosowała się do dworskiego protokółu, który reguluje dress code członków rodziny królewskiej, ale nigdy też ostentacyjnie go nie łamała.

Swobodne stylizacje Meghan Markle zanim została księżną Sussex.

Meghan Markle
Fot. Getty Images

Meghan Markle
Fot. East News

Przypomnijmy, że Meghan udało się przez miesiące, które minęły od jej ślubu stworzyć własny, rozpoznawalny styl: elegancki i jednocześnie nowoczesny. W swoich stylizacjach na królewskim dworze księżna Sussex łączyła ubrania od brytyjskich marek (np. Strathberry, Hiut Denim) i kreacje wielkich domów mody takich, jak Prada, Dior, Oscar de la Renta i oczywiście Givenchy. Choć nie pozwalała sobie na specjalne ekstrawagancje była nieustannie oceniana i często krytykowana. Nie szczędzono jej też porównań do stylu księżnej Kate. Ale te kłopoty wraz ze wspólną decyzją Meghan i Harry’ego się skończyły. Teraz księżna może pozwolić sobie na większą dowolność także w sposobie ubierania się. I chyba o jej i księciu Harry’emu chodziło. A wy które wydanie Meghan wolicie. To dworskie, czy to swobodniejsze?

Dworskie stylizacje księżnej Meghan.

Fot. East News

Stylizacja księżna Meghan odwiedziła po raz pierwszy hrabstwo Sussex
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.