Malgorzata Rozenek kupila rower 2020
Fot. Instagram
Z życia gwiazd

Małgorzata Rozenek trenuje na nowym rowerze! Pokazała swoją luksusową damkę!

Ten stylowy model jest wart fortunę!

Aleksandra Frankowska 6 sierpnia 2020 15:31
Malgorzata Rozenek kupila rower 2020
Fot. Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan jest ostatnio bardzo na fali. Po narodzinach trzeciego syna Henia, gwiazda relacjonuje na swoim Instagramie codzienne życie rodziny i chwali się szybko rosnącym i zmieniającym się maluszkiem. Gwiazda rozpoczęła również treningi, aby wrócić do swojej idealnej sylwetki sprzed ciąży. Jak się okazuje – będzie nie tylko ćwiczyła pod okiem trenerki, ale również jeździła na rowerze. Swoim najnowszym zakupem, który pomoże jej wrócić do formy, Rozenek pochwaliła się na najnowszym zdjęciu. Trzeba przyznać, że wybrała bardzo stylowy model!

Małgorzata Rozenek trenuje na rowerze

Gwiazda, która od kilku tygodni wróciła do aktywności fizycznej, zachęca również swoich obserwatorów do regularnych ćwiczeń. Kiedy małym Heniem zajmuje się jego tata Radosław Majdan, w tym czasie Małgorzata wraca do dawnej formy. Na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się właśnie zdjęciem roweru, który również pomoże jej w utrzymaniu idealnej sylwetki. Trzeba przyznać, że gwiazda ma gust! Jasny rower w stylu holenderskiej damki ma świetny design. Kosztuje jednak fortunę, bo aż 2699zł! Jeśli chcecie mieć taki sam, możecie kupić go od firmy Embassy, która produkuje profesjonalne rowery miejskie. Ten został spersonalizowany specjalnie dla Rozenek.

Dzień dobry. Nie zawsze trzeba jeździć autobusem, samochodem, szczególnie w taką pogodę. Ja się dziś przesiadłam na rower, dla planety, zdrowia i urody. Miłego dnia kochani!

Rozenek propaguje zdrowy styl życia

Małgorzata Rozenek chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia z obserwatorami. Gwiazda, która po raz trzeci została mamą, bardzo dba o zdrowy styl życia. Stosuje odpowiednią dietę, a także wróciła do treningów. Rower to kolejny argument, aby nie siedzieć w domu i przerzucić się z samochodu na wycieczki na świeżym powietrzu. Bardzo popieramy ten pomysł! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poćwiczone 💪 z @lidiawierzbowska 🧚‍♀️ a jak Wy zaczęliście tydzień? 😁

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostatnio wpadło mi w ręce kilka fajnych kosmetyków 💄 jak znajdę chwilę to nagram story, bo obiecuję i obiecuję a jak nie było tak nie ma🤦‍♀️😁 może dziś się uda, bo teraz jedziemy z programem na zdjęcia. Tym razem musieliśmy wziąć dużo więcej rzeczy niż zwykle, np. wanienkę 😂 i dotarło do mnie, że jestem bardzo wdzięczna, że tak się wszystko poukładało 🥳 to takie ważne, żeby się nie poddawać 💪dlatego myślę o tych wszystkich parach, które teraz przechodzą procedurę in vitro i wysyłam Wam Kochani całą moją dobrą energię ☀️ szczęście jest po Waszej stronie ❤️ 🤰🤱🍼 🥰 UDA SIĘ !!!❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.