Maffashion, choroby gwiazd, Maffashion o swojej chorobie, main topic
Fot. Instagram/@maffashion official
O TYM SIĘ MÓWI

Poruszające wyznanie Maffashion. Blogerka opowiedziała o zmaganiach z depresją

Olga Figaszewska 26 marca 2017 20:40
Maffashion, choroby gwiazd, Maffashion o swojej chorobie, main topic
Fot. Instagram/@maffashion official

Maffashion podzieliła się z fanami własnymi doświadczeniami. O czym blogerka opowiedziała na swoim Instagramie? 

Polecamy też:  Maffashion najbardziej wpływową blogerką świata! - Wciąż jestem w szoku - mówi w rozmowie z VIVĄ!

Gwiazdy coraz częściej decydują się otwarcie mówić o swoich przeżyciach za pomocą kanałów społecznościowch. Maffashion relacjonuje swoje codzienne życie na Instagramie czy Facebooku. Popularna blogerka tym razem zdedcydowała się na szczere wyznanie za pomocą krótkich video relacji na Snapchacie. Julia przyznała, że przed przybyciem do Warszawy, cierpiała na depresję. To wyznanie poruszyło tysiące fanów. 

Polecamy też: Cierpią na nią Gigi Hadid, Kayah, Maffashion, Marta Dyks... Czym jest choroba Hashimoto?

Maffashion o depresji

Chociaż mieszkając w rodzinnym Złotowie miała wszystko: pracę, studia, miłość, grono najbliższych znajomych, nie była w pełni zadowolona ze swojego życia. „Miałam takie lekkie stany depresyjne, albo dobra, może nie takie lekkie bo miałam lekarsko stwierdzoną depresję, miałam wizyty i tak dalej. Mimo, że pracowałam i naprawdę było spoko, ja zawsze miałam bardzo dużo znajomych, miałam super przyjaciół, ale gdzieś tak lekko usychałam w środku”.  

Momentem zwrotnym okazała się zmiana środowiska, jaką była przeprowadzka do Warszawy. Wtedy natychmiastowo odżyła. Jak odnalazła się w nowym mieście? Co pozwoliło jej w końcu odnaleźć spokój?„Natłok obowiązków, nowe projekty, zmiana miejscowości, brak znajomych, konieczność poznanie nowych aklimatyzowanie się, wiecznie zajęta głowa, nowe projekty, rozwijający się blog zaczęło się więcej w tym moim życiu dziać, kontynuowała. Zaczęłam poznawać ludzi, zaczęłam jeździć na festiwale zaczęło to moje życie dudnić, a ja mam takie tempo, że praktycznie nigdy nie odpoczywam. Nie od dziś wiadomo, że najlepszym lekarstwem na smutek jest sport, działanie. Musi być wyzwanie, musi być taka niewiadoma”dodała Maffashion.

Zobacz też: Maffashion pochwaliła się zdjęciami z egzotycznej wyprawy. Zobaczcie dokąd pojechała blogerka

Kim jest Maffashion? 

Julia Kuczyńska czyli Maffashion, to jedna z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce.  Na Instagramie obserwuje ją prawie milion osób. Wieloktornie doceniano ją poza granicami naszego kraju. Niedawno portal WWD umieścił ją na liście najbardziej dochodowych i wływowych blogerek na świecie. Wszystkie osiągnięcia i wyróżnienia zawdzięcza ciężkiej pracy i determinacji. Dzięki wypracowanej marce, nawiązała współpracę z Bershką czy firmą Gatta, pojawiała się na okładkach prestiżowych pism, a ostatnio razem ze swoim narzeczonym, Czarkiem Jóźwikiem, dołączyła do zespołu Coca-Coli.

Zobacz też: Maffashion gwiazdą nowojorskiego pokazu znanego domu mody! A Jessica Mercedes…

TAGI #Maffashion

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.