Barbara Łubko 25 stycznia 2017 20:14
1/5
Julia Kuczyńska
Copyright @Eastnews,viva.pl
1/5

WWD czyli Women’s Wear Daily to prawdziwa biblia branży mody. W wersji papierowej magazyn istnieje od 1910 roku. Teraz działa także w formie platformy internetowej. Wykupienie pełnej subskrypcji to spory koszt, ale to właśnie WWD pierwsze publikuje wszystkie najważniejsze branżowe informacje! Tu nie ma miejsca na plotki!

 

Wczoraj WWD zaprezentował ranking agencji Tribe Dynamics 20 najbardziej wpływowych blogerów i influencerów z branży modowej i urodowej. Według jakich kryteriów przygotowano zestawienie? Agencja skupiła się na przychodach finansowych, jakie poprzez swoją aktywność w social mediach i na blogach blogerzy generują dla współpracujących z nimi marek. 

 

Na pierwszym miejscu Polka! Według Tribe Dynamics Maffashion czyli Julia Kuczyńska dzięki swoim działaniom w sieci na rzecz marek, z którymi współpracuje wygenerowała dla nich przychód w wysokości 64,8 milionów dolarów! Jak to możliwe? Choć Maffashion nie ma oczywiście największej na świecie liczby followersów na Instagramie (mimo to notuje świetny wynik - 926 000!) czy fanów na Facebooku, to jednak właśnie jej działania w sieci przekładają się na największą ilość działań zakupowych jej fanów w sieci. Mówiąc krótko: bluzka, którą założy Julia w błyskawicznym tempie znika ze sklepu!

 

 

Wielkie gratulacje dla Julii. Tak dobry wynik pokazuje jedno – jest absolutnie wiarygodna! Moim zdaniem właśnie bycie autentyczną to największy sukces i zarazem siła Maffashion.

 

A jak ona sama wypowiada się o ogłoszonym wczoraj rankingu? Specjalnie dla nas na gorąco skomentowała informacje z WWD:

 

Dzień, w którym dostałam wiadomość o rankingu od początku był wypełniony rewelacyjnymi informacjami. Najpierw mojemu bratu urodził się syn! Radość przeogromna! A w ciągu dnia jedna za drugą pojawiały się publikacje z Paris Fashion Week, na którym byłam dwa dni wcześniej. Moje zdjęcia ukazały się w zestawieniach "The Best Street Style" w Harper's Bazaar i Vogue.

I nagle szok - dostaję informacje od znajomego właśnie o tym, ze międzynarodowe medium WWD opublikowało ranking najbardziej wpływowych blogerów, a ja goszczę w nim na miejscu pierwszym! Czy rok mógł zacząć się lepiej?! Cały czas nie mogę w to uwierzyć i ogromnie się cieszę. Co więcej wszyscy ludzie tak miło, radośnie zareagowali na tę informację. Dostałam masę telefonów, komentarzy, wiadomości z gratulacjami, cieszyli się tak jak ja. W mojej branży jest to prawdziwy sukces. W dodatku na skalę światową. 

 

Zobaczcie zdjęcia Maffashion w naszej galerii !

 

Polecamy też: Cierpią na nią Gigi Hadid, Kayah, Maffashion, Marta Dyks... Czym jest choroba Hashimoto?

 

2/5
Julia Kuczyńska
Copyright @Eastnews,viva.pl
2/5

3/5
Julia Kuczyńska
Copyright @Eastnews,viva.pl
3/5

4/5
Julia Kuczyńska
Copyright @Eastnews,viva.pl
4/5

5/5
Maffashion, WOŚP, viva.pl
Copyright @Instagram
5/5

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.