urodzinowa sturodzinowa stylizacja Kendall Jenner w butach Saint Laurent
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Biały top, podarte dżinsy... Dlaczego urodzinowa stylizacja Kendall Jenner kosztowała aż 40 tysięcy złotych?

Marcin Brzeziński 6 listopada 2017 18:30
urodzinowa sturodzinowa stylizacja Kendall Jenner w butach Saint Laurent
Fot. East News

Kendall Jenner obchodziła niedawno 22 urodziny. W Los Angeles urządziła z tej okazji przyjęcie dla swojej rodziny i najbliższych przyjaciół. Patrząc jednak na zdjęcia przedstawiające jej urodzinową stylizację można by pomyśleć, że top modelka nie specjalnie się do niej przyłożyła. Kendall Jenner miała bowiem na sobie króciutki biały top odsłaniający jej brzuch i podarte, proste dżinsy. Ale spójrzmy niżej! Do tego zestawu modelka dodała wysadzane kamieniami botki domu mody Saint Laurent kosztujące 10 tysięcy euro a więc… ponad 40 tysięcy złotych!

 

urodzinowa stylizacja Kendall Jenner w butach Saint Laurent
Fot. East News, Getty Images

Kendall Jenner i modelka Melissa Stasiuk na pokazie w błyszczących kozakach Saint Laurent.

 

Polecamy też: Najmodniejsze buty sezonu? Tej jesieni i zimy wysokie kozaki z pewnością was zaskoczą! Który model wolicie?

 

Przebój sezonu? Buty Saint Laurent!

Kiedy podczas paryskiego pokazu kolekcji Saint Laurent na jesień i zimę 2017 na wybiegu pojawiła się modelka Melissa Stasiuk w błyszczących kozakach było jasne, że buty te staną nie przebojem. Ale nikt nie mógł przewidzieć, że aż takim! Za ten szał, zdaniem wielu, odpowiedzialna jest Rihanna. Wokalistka w parę dni po pokazie Saint Laurent była widziana w Paryżu właśnie w tych wysadzanych kamieniami kozakach. Zestawiła je z podartymi dżinsami, prostym T-shirtem i oversizową skórzaną kurtką. Jej post na Instagramie prezentujący ten look w oka mgnieniu polubiło ponad milion osób. Potem w błyszczących kozakach wystąpiły m.in. Céline Dion i Anna Dello Russo. A teraz ich popularność w swoje urodziny na nowo potwierdziła Kendall Jenner.

 

Anna Dello Russo, Rihanna, Celine Dion w wysokich butach, gorący trend na jesień i zimę
Fot. Instagram @badgalriri, East News, ons.pl

Anna Dello Russo, Rihanna, Celine Dion w dyskotekowy kozakach domu mody Saint Laurent.

 

Polecamy też: Saint Laurent wypuścił… najniebezpieczniejsze szpilki na świecie! Czy da się w nich chodzić?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.