Kampania domu mody Saint Laurent na jesień 2017
Fot. Instagram @ysl
ZE ŚWIATA MODY

Saint Laurent wypuścił… najniebezpieczniejsze szpilki na świecie! Czy da się w nich chodzić?

Marcin Brzeziński 4 sierpnia 2017 13:30
Kampania domu mody Saint Laurent na jesień 2017
Fot. Instagram @ysl

Francuski dom mody Saint Laurent wypuścił na rynek najniebezpieczniejsze szpilki na świecie. Bo nie dość, że są zabójczo wysokie, to jeszcze mają… kółka takie jak wrotki! Pomysł wydaje się całkowicie absurdalny, ale Internet po prostu oszalał. Wydaje się więc, że po szpilkach z logo „YSL” zamiast obcasa i wysadzanych kamieniami kozakach, w których wystąpiły m.in. Rihanna i Celine Dion francuska marka będzie miała na koncie kolejny obuwniczy przebój… I to wcale nie tani, bo szpilko-wrotki kosztują prawie 10 tysięcy złotych!

 

Stylizacje Celine Dion, Rihanna
Fot. East News, ons.pl, Instagram @badgalriri

Céline Dion i Rihanna w wysadzanych kamieniami kozakach domu mody Saint Laurent.

 

Polecamy też: Wystąpiła w nich Rihanna i… lista oczekujących na nowe buty Saint Laurent urosła do wielu tysięcy! A kosztują niemało!

 

Na wrotkach do szpitala

Kiedy pierwszy raz zobaczyliśmy te buty w marcu tego roku w kontrowersyjnej reklamie Saint Laurent (została zresztą szybko we Francji zakazana) myśleliśmy, że to żart. Ale, jak widać nie doceniliśmy poczucia humoru dyrektora kreatywnego marki Anthony’ego Vaccarello. I przede wszystkim jego talentu marketingowego. Okazało się, bowiem, że potrafi sprzedać wszystko. Nawet buty, w których, naszym zdaniem, można dostać się najszybciej tylko w jedno miejsce czyli… do szpitala. W Internecie pojawiły się już żartobliwe filmiki przedstawiające skutki używania szpilko-wrotek. A to dopiero początek…

 

Buty szpilki z wrotkami domu mody Saint Laurent
Fot. Materiały prasowe

Najnowsze buty domu mody Saint Laurent kosztują prawie 10 tysięcy złotych.

 

Polecamy też: Anja Rubik powraca w najnowszej kampanii Saint Laurent! Jej przyjaciel Anthony Vaccarello o niej nie zapomina!

 

Kampania domu mody Saint Laurent na jesień 2017
Fot. Instagram @ysl

Kampania domu mody Saint Laurent na jesień/zimę 2017.

 

Polecamy też: Zobaczcie odważny film Saint Laurent! Czy tym razem Anthony Vaccarello posunął się za daleko?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.