Katy Perry na scenie
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Katy Perry w ciążowych stylizacjach szaleje na scenie! Jak wyglądała?

Gwiazda przebierała się aż trzy razy!

Paulina Filipowicz 10 marca 2020 19:28
Katy Perry na scenie
Fot. Getty Images

Katy Perry zostanie mamą! Gwiazda kilka dni temu poinformowała fanów o tym, że spodziewa się dziecka! Tatą maleństwa jest Orlando Bloom, który związany jest z piosenkarką od kilku lat. Katy Perry ogłosiła nowinę o ciąży w bardzo oryginalny sposób - w swoim najnowszym teledysku do singla Never Worn White pokazała światu brzuszek i nikt nie miał wątpliwości, że gwiazda już wkrótce zostanie mamą. Teraz, gdy ogłosiła już światu dobre wieści, z dumą eksponuje ciążową sylwetkę.

Katy Perry w ciążowych stylizacjach na scenie w Melbourne

Katy Perry pierwszy raz pokazała się publicznie od czasu ogłoszenia ciąży! Gwiazda słynie z kreatywnych, kolorowych, czasem kontrowersyjnych stylizacji i nie rezygnuje z nich nawet w stanie błogosławionym! Gwiazda mimo ciąży, jest aktywna zawodowo i od kilku dni przebywa w Australii, gdzie uczestniczy w mistrzostwach świata kobiecego krykieta. Katy Perry na stadionie w Melbourne dała genialny występ, podczas, którego pokazała się aż w trzech stylizacjach. Każda z nich pięknie podkreśliła ciążowe krągłości piosenkarki, a kolorowe looki miały w sobie ukryte znaczenie!

Katy Perry w Dzień Kobiet wystąpiła na stadionie w Melbourne w bardzo dopasowanych do okazji stylizacjach. Piosenkarka postawiła na symbol Wenus, ukazujący siłę kobiecości, który przyozdobił je dwie kreacje. Wybrała również konkretną paletę barw, która pojawiła się we wszystkich trzech stylizacjach, jakie założyła na scenę. W jej lookach królował róż i fiolet. Pierwsza sukienka zawierała motywy znaku pokoju, serc oraz Wenus, a Katy zestawiła ją z długimi kozakami za kolano. Kolejna stylizacja odsłoniła nieco więcej ciała i podkreśliła ciążowe krągłości wokalistki. Trzeba przyznać, że przyszła mama wygląda kwitnąco!

Katy Perry na scenie
Fot. Getty Images

Finałowa kreacja Katy Perry również wywołała szaleństwo w mediach! Obcisły różowy kombinezon przyozdobiony peleryną pięknie podkreślił ciążową sylwetkę piosenkarki. Na finał występu przyszła mama zmieniła wysokie obcasy na wygodne białe trampki. Gwiazda szalała na scenie wykonując swoje najbardziej znane utwory jak Roar czy Firework. Jak widać, Katy w ciąży wygląda kwitnącą i nie przestaje zachwycać.  

Katy Perry na scenie
Fot. Getty Images

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.