Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
Z życia gwiazd

Katarzyna Cichopek zachwyca idealną sylwetką w odważnym stroju kąpielowym!

Aktorka wypoczywa wraz z rodziną na wakacjach!

Aleksandra Frankowska 11 sierpnia 2020 13:30
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Nie da się ukryć, że Katarzyna Cichopek zachwyca swoich fanów zwłaszcza latem. Jej kobieca figura przepięknie wygląda zarówno w sukienkach, jak i bardziej skąpych strojach, jak chociażby w bikini. W tym roku podczas wakacji gwiazda postawiła jednak na strój, którego nikt się nie spodziewał. Bardzo odważny, a jednocześnie z wielką klasą! Trzeba przyznać, że Kasia Cichopek doskonale wie, jak przykuć uwagę! Nad Bałtykiem prezentowała się przepięknie i kobieco!

Katarzyna Cichopek wypoczywa nad polskim morzem

Z uwagi na ograniczone możliwości związane z podróżowaniem, Kasia Cichopek wraz z rodziną wybrała się na urlop nad Bałtyk. Na szczęście pogoda dopisała, a piękne zdjęcia świadczą o tym, że rodzina bawi się przednio, korzystając z uroków plażowania, a także aktywnie uprawiając sporty wodne. Zarówno aktorka, jak i jej mąż relacjonują pobyt nad polskim morzem na swoim Instagramie i trzeba przyznać, że ich wakacje wyglądają niczym te egzotyczne!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😎💋 #urlopwkraju #polskiemorze #morzebałtyckie #sunbathıng #relaks

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Cichopek pozuje w odważnym stroju kąpielowym!

Kasia Cichopek znana jest ze swojej filigranowej figury, której pozazdrościć mogłyby jej inne aktorki. Gwiazda, której mąż jest zawodowym tancerzem, nigdy nie ukrywała, że dzięki tanecznemu hobby udaje jej się utrzymać perfekcyjną sylwetkę od lat. Na najnowszym zdjęciu aktorka pozuje w odważnym kostiumie kąpielowym. Co zdziwiło jej fanów, to fakt, że jest on jednoczęściowy, jednak głębokie wycięcie w dekolcie przykuło uwagę wszystkim! Połączony delikatnymi paskami, przepięknie podkreślił kobiece kształty. Cichopek założyła do niego dżinsowe spodenki i w ten sposób pozowała w kajaku.

Czy Kasia Cichopek wylansuje wśród gwiazd nowy trend 2020 na jednoczęściowe, odważne kostiumy kąpielowe? Według nas wygląda obłędnie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤓📚 #czytam #spokój #relax #readingtime #booklover #urlop #ciszaispokój

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nowe wyzwania, w pracy i w życiu 💙 #ya #wyzwanie #morzebałtyckie #mojeya #wakacje #happy #radość

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.