Gwiazdy w bikini
Fot. Instagram/Julia Wieniawa/Marcelina Zawadzka
O tym się mówi!

Wakacje 2021. Polskie gwiazdy już poczuły lato i pozują w bikini!

Która ma najpiękniejszą figurę?

Aleksandra Frankowska 15 czerwca 2021 12:27
Gwiazdy w bikini
Fot. Instagram/Julia Wieniawa/Marcelina Zawadzka

Wakacje 2021 jeszcze oficjalnie się nie zaczęły, jednak gwiazdy w wyniku znoszenia obostrzeń już ruszyły na podbój ciepłych krajów i egzotycznych plaż. Nic dziwnego, rok temu wyjazd na wakacje był niemal niemożliwy, a ponieważ wszystko powoli wraca do normalności, celebryci korzystają z pogody i ruszają w świat. Na ich Instagramach można zobaczyć piękne zdjęcia w bikini, z cudownymi widokami w tle. Pandemia wcale nie przyczyniła się u nich do nadmiernych kilogramów - wręcz przeciwnie. Gwiazdy prezentują niesamowite sylwetki, których można śmiało pozazdrościć! 

Zobacz też: Izabella Scorupco odpoczywa na jachcie w Meksyku!

Na egzotyczne wakacje wybrały się do tej pory między innymi Julia Wieniawa, Kasia Cichopek, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska czy Maja Bohosiewicz. Zobaczcie, jak gwiazdy prezentują się w bikini i jak spędzają urlop! 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.