Gwiazdy w bikini
Fot. Instagram/Julia Wieniawa/Marcelina Zawadzka
O tym się mówi!

Wakacje 2021. Polskie gwiazdy już poczuły lato i pozują w bikini!

Która ma najpiękniejszą figurę?

Aleksandra Frankowska 15 czerwca 2021 12:27
Gwiazdy w bikini
Fot. Instagram/Julia Wieniawa/Marcelina Zawadzka

Wakacje 2021 jeszcze oficjalnie się nie zaczęły, jednak gwiazdy w wyniku znoszenia obostrzeń już ruszyły na podbój ciepłych krajów i egzotycznych plaż. Nic dziwnego, rok temu wyjazd na wakacje był niemal niemożliwy, a ponieważ wszystko powoli wraca do normalności, celebryci korzystają z pogody i ruszają w świat. Na ich Instagramach można zobaczyć piękne zdjęcia w bikini, z cudownymi widokami w tle. Pandemia wcale nie przyczyniła się u nich do nadmiernych kilogramów - wręcz przeciwnie. Gwiazdy prezentują niesamowite sylwetki, których można śmiało pozazdrościć! 

Zobacz też: Izabella Scorupco odpoczywa na jachcie w Meksyku!

Na egzotyczne wakacje wybrały się do tej pory między innymi Julia Wieniawa, Kasia Cichopek, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska czy Maja Bohosiewicz. Zobaczcie, jak gwiazdy prezentują się w bikini i jak spędzają urlop! 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.