Justin Bieber zaprojektował kolekcję białych T-shirtów
Fot. Materiały prasowe
GWIAZDY PROJEKTUJĄ

Justin Bieber zaprojektował… kolekcję białych T-shirtów. W ich reklamie towarzyszy mu córka słynnej modelki!

Marcin Brzeziński 11 sierpnia 2017 06:30
Justin Bieber zaprojektował kolekcję białych T-shirtów
Fot. Materiały prasowe

Justin Bieber zaprojektował kolekcję białych T-shitów dla znanej marki Hanes. W tym zadaniu pomogła mu jego długoletnia stylistka Karla Welch. Jak powiedziała magazynowi „Hollywood Reporter” projekty powstały na własne potrzeby wokalisty. Skarżył się on Welch, że brakuje mu odpowiednich T-shirtów - nie za obcisłych, ale też nie za luźnych. Stylistka odwiedziła więc supermarket K-Mart i kupiła w nim kilkadziesiąt białych podkoszulków marki Hanes w rozmiarze XXXL. A następnie z pomocą nożyczek zaczęła wspólnie z Bieberem wycinać z nich T-shirt idealny. W ten sposób stworzyli aż siedem modeli. A ze swoimi pomysłami zwrócili się do Hanesa.

 

Justin Bieber zaprojektował kolekcję białych T-shirtów
Fot. Materiały prasowe

Justin Bieber w reklamie kolekcji białych t-shirtów Hanes x karla.

 

Polecamy też: Nowa, erotyczna kampania reklamowa marki Calvin Klein! Tylko dla dorosłych!

 

Z niewielką pomocą przyjaciół

Jak łatwo przewidzieć firma była zachwycona. I szybko skierowała projekty do produkcji. Powstała też kampania reklamowa kolekcji nazwanej Hanes x karla, w której oprócz samego Biebera wystąpiły również jego przyjaciółki-modelki: córka top modelki Cindy Crawford Kaia Gerber i Joan Smalls. T-shirty stworzone przez Justina Biebera i Karlę Welch można kupić na stroniexkarla.com. Każdy z nich kosztuje 30 dolarów. A nas ciekawi jeszcze jedno, czy Justin Bieber odwołał pozostałe koncerty swej światowej trasy koncertowej „Purpose” po to by zostać projektantem białych T-shirtów?

 

Justin Bieber zaprojektował kolekcję białych T-shirtów
Fot. Materiały prasowe

Joan Smalls, Justin Bieber i Kaia Gerber w reklamie kolekcji białych t-shirtów Hanes x karla.

 

Polecamy też: Córka Cindy Crawford, Kaia Gerber wystąpiła w kontrowersyjnej reklamie okularów Miu Miu!

 

Zobaczcie film!

 

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?