Możesz ubrać się podobnie!

Redakcja VIVA! 7 czerwca 2021 19:31

Lara Gessler słynie z niezwykłego wyczucia stylu! Jej stylizacje są nowoczesne, swobodne i idealnie podkreślają naturalne piękno gwiazdy. Lara bardzo szybko po ciąży wróciła do formy, ma idealną figurę i może nosić dowolne fasony. W tym sezonie letnim postawiła na romantyczny look połączony z elementami trendów, które panują obecnie na światowych ulicach. Letnia, zwiewna mini sukienka marki Rixo od L u i S t o r e, idealnie podkreśla jej sylwetkę. A czerwone kowbojki z kolekcji Amore Shoes, przełamują stylizację. Do tego mała czerwona torebka na pasku, która uzupełnia stylizację. Lara Gessler uwielbia polskie marki, bardzo często promuje je na swoim instagramie.

Zobacz także: Lara Gessler ujawniła sekret swojej sylwetki po ciąży! Co to za dieta?

Lara Gessler i jej styl na lato 2021

Lara Gessler uwielbia naturalne tkaniny, lekką kolorystykę. Nie przesadza z biżuterią, raczej stawia na minimalizm, który zgrabnie przełamuje dodatkami. Świetnie wyczuwa trendy, łowi ciekawe modele w sieci i promuje polskie marki i projektantów. Nie lubi mocnego makijażu, stawia na naturalność i życie w zgodzie z naturą. Jak Wam się podoba ostatnia stylizacja Lary Gessler, w której pojawiła się w Dzień dobry TVN? 

1/4
Lara Gessler stylizacja letnia 2021
Copyright @AKPA
1/4

Ostatnia stylizacja Lary Gessler zachwyciła fanów i stała się letnią inspiracją!

2/4
Lara Gessler stylizacja letnia 2021
Copyright @AKPA
2/4

Czerwień świetnie komponuje się z turkusem, delikatnym błękitem lub zielenią. To sukienka ze sklepu L u i S t o r e.

3/4
Lara Gessler stylizacja letnia 2021
Copyright @AKPA
3/4

Lara doskonale połączyła letnią, romantyczną sukienkę z wyrazistymi botkami. Ten fason to hit sezonu. Znajdziesz go w sklepie Amore Shoes

4/4
Lara Gessler stylizacja letnia 2021
Copyright @AKPA
4/4

Te piękne czerwone kowbojki pochodzą z kolekcji polskiej marki Amore Shoes. Więcej o marce tutaj!

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.