Lara-Gessler-stylizacja-czarno-biala
Fot. East News
Ze świata mody

Lara Gessler pojawiła się w pięknej ciążowej stylizacji! Brzuszek prezentuje się pięknie!

Lara jest już ponoć spakowana i gotowa na poród!

Redakcja VIVA! 26 września 2020 18:32
Lara-Gessler-stylizacja-czarno-biala
Fot. East News

Lara Gessler w sobotę rano pojawiła się w Dzień Dobry TVN. Restauratorka, która spodziewa się narodzin pierwszego dziecka, wygląda naprawdę zjawiskowo i jak widać czuje się równie dobrze. Lara i jej partner oczekują narodzin dziecka, są zaręczeni, ale nie planują ślubu w najbliższym czasie.

Na razie nie planujemy nic dalej. Tak jak jest, jest świetnie. Umówmy się, jak ludzie ze sobą żyją, to jest to raczej tło, a nie sens sam w sobie. To jest miły symbol. Nie zmienia życia codziennego. To nie są te czasy, że nagle rodziny się organizują i szykują wesele, bo wcześniej się ze sobą nie zamieszka. To jest kosmetyczna zmiana.

Lara-Gessler-premiera-ksiazki-2020
Fot. East News

Stylizacje ciążowe Lary Gessler, jak wygląda w ciąży?

Lara Gessler zawsze zachwycała sylwetką, i nawet ciąża tego nie zmieniła. Restauratorka wygląda naprawdę pięknie i doskonale dopiera stylizacje do swojej figury. Wczoraj podczas premiery swojej książki "Orzechy i pestki" miała na sobie dopasowaną, dzianinową sukienkę w odcieniu mięty, która idealnie podkreślała jej krągłości, dzisiaj podczas wizyty w Dzień dobry TVN, wybrała czarno białą sukienkę ze stójką i stylową czarną torebkę.

Lara-Gessler-ciazowa-stylizacja-2020
Fot. East News

Lara-Gessler-stylizacja-zima-2020
Fot. East News

Lara Gessler jest już spakowana i gotowa na poród

Restauratorka przyznaje, że jest gotowa na poród.  W rozmowie z Karoliną Motylewską JastrzabPost zdradziła, że:

Torba spakowana, pokoik nie do końca gotowy. Jesteśmy z tych, którzy podchodzą minimalistycznie do tematu. Tak jak mówi mój Piotr: dziecku jest potrzebna paczka pampersów i coś do wytarcia. I mama obok. Więc to na początek wystarczy. A potrzeby będą rozwijać się razem z dzieckiem. Na pewno nie jesteśmy z tych, którzy nagromadzą gadżetów, żeby potem ich nie używać. To z pewnością nie jest nasz styl.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.