Scarlett Johansson 2020
Fot. Getty Images
Ze świata mody

Wpadka Scarlett Johansson podczas after party! Co przydarzyło się aktorce?

To może zdarzyć się każdej kobiecie!

Redakcja VIVA! 4 lutego 2020 09:01
Scarlett Johansson 2020
Fot. Getty Images

Niedziela 2 lutego była bardzo ekscytującym dniem w show-biznesie. W Londynie odbyła się gala rozdania nagród filmowych BAFTA 2020, a pod drugiej stronie oceanu Super Bowl z udziałem Jennifer Lopez i Shakiry. Brytyjska ceremonia jak co roku przyciągnęła na czerwony dywan największe osobistości nie tylko ze świata kinematografii. Oprócz takich sław jak Charlize Theron, Margot Robbie czy Renee Zellweger, na wydarzeniu obecna była także książęca para.

Gala BAFTA stylizacje 2020
Fot. Getty Images

Scarlett Johansson w pięknej sukni na gali BAFTA 2020

Gwiazdy zaprezentowały się w naprawdę pięknych kreacjach. Wszystkie możecie obejrzeć tutaj. Jedną z piękniejszych miała na sobie Scarlett Johansson. Aktorka na ten wyjątkowy wieczór wybrała suknię Atelier Versace. Kreacja idealnie pasowała do sylwetki i urody gwiazdy. To była naprawdę doskonała stylizacja. Po gali odbyło się słynne after party, na które aktorka włożyła elegancką małą czarną długości mini oraz czarne rajstopy i szpilki. Jak widzimy na zrobionych przez fotoreporterów nad ranem zdjęciach, Scarlett poszło oczko. Może się do zdarzyć każdej kobiecie, Scarlett miała doskonały humor i wpadka wcale jej nie przeszkadzała. No właśnie, czy to była wpadka, jej nogi zawsze wyglądają świetnie?

podarte rajstopy Scarlett Johansson
Fot. Forum
podarte rajstopy Scarlett Johansson
Fot. Forum

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…