Super Bowl 2020 Shakira Jennifer Lopez
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Gwiazdy zachwyciły stylizacjami na Super Bowl 2020!

Te looki przejdą do historii!

Paulina Filipowicz 3 lutego 2020 13:30
Super Bowl 2020 Shakira Jennifer Lopez
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez i Shakira podbiły serca milionów widzów swoim występem na Super Bowl 2020. Kilkunastominutowe show wokalistek zbiera same pozytywne recenzje. Internauci chwalą artystki za wyjątkowe przygotowanie występu, ogromną energię i niesamowite choreografie taneczne. Zachwyt wzbudziły także stylizacje wokalistek, które dopełniły genialnie przygotowane show. Zobaczcie looki z Super Bowl, które przejdą do historii!

Stylizacje Jennifer Lopez na Super Bowl 2020

Stylizacja Jennifer Lopez na Super Bowl 2020 była nie tylko piękną wizualnie kreacją, ale również dużym wyzwaniem dla projektantów i konstruktorów. Zadania podjął się nie kto inny, jak włoski dom mody Versace. Jennifer Lopez współpracuje z Donatellą Versace od lat, jednak w tym roku ich współpraca nabrała większego wymiaru, gdy piosenkarka została twarzą kampanii marki na wiosnę 2020. Jak zdradzili styliści Jennifer Lopez, przygotowanie stylizacji na występ podczas Super Bowl, było ogromnym wyzwaniem, gdyż wymagało stworzenia warstwowej kreacji. Gwiazda na zmianę stylizacji miała zaledwie... siedem sekund! Dlatego strój od Versace został skonstruowany w taki sposób, że poszczególne elementy były jedynie dodawane lub ściągane, a całość konstrukcji pozostała bez zmian.

Stylizacje Shakiry na Super Bowl 2020

Stylizacja Shakiry podczas występu na Super Bowl również nie zawiodła. Chociaż piosenkarka przebrała się tylko dwa razy, jej styliście nie można nic zarzucić. Czerwony błyszczący kostium z frędzlami to projekt stworzony na zamówienie przez projektanta Petera Dundas. Na specjalną uwagę zasługują również buty, które przyozdabia 30 tysięcy kryształów! Czerwone błyszczące botki na platformie to dzieło artysty Daniela Jacob, znanego również pod pseudonimem Dan Life. Jak podaje projektant, stworzenie wyjątkowych butów zajęło aż 10 dni!

Shakira lubi zaskakiwać, dlatego tego wieczoru pojawiła się na scenie dwa razy! Gwiazda była specjalnym gościem występu Jennifer Lopez, podczas którego pokazała się w zupełnie odmienionej stylizacji. Shakira zamieniła czerwony zestaw na złoty look, składający się z błyszczącej kurtki, krótkiego topu i szortów z frędzlami. Złota stylizacja pięknie kontrastowała ze srebrnym, zjawiskowym lookiem J. Lo! Warto zwrócić uwagę na buty piosenkarki, które tym razem są bardziej przystępnym produktem. Shakira postawiła na wygodne sneakersy marki Adidas.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you @jlo for a night that shows how much Latinos have to offer! #SuperBowl

Post udostępniony przez Shakira (@shakira)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.