Shakira, Jennifer Lopez, Super Bowl 2020
Fot. KEVIN WINTER/Getty AFP/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Shakira i J.Lo porwały publiczność na finale Super Bowl! Jednak to ktoś inny był gwiazdą wieczoru...

Ten występ przejdzie do historii?

Ksenia Krasko 3 lutego 2020 10:55
Shakira, Jennifer Lopez, Super Bowl 2020
Fot. KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

Występ wszech czasów – to najczęstsze określenie tego, co działo się w przerwie Super Bowl. Transmisja meczu bije rekordy oglądalności, a reklamy, które często są specjalnie przygotowywane, przynoszą fortunę. Finał NFL (liga futbolu amerykańskiego) przyciąga nie tylko fanów sportu, ale i muzyki. W tym roku to Jennifer Lopez i Shakira zdominowały scenę, wywołując zachwyt fanów na całym świecie!

Jennifer Lopez i Shakira na Super Bowl: występ

Chociaż najważniejszym wydarzeniem dnia był porywający mecz Kansas City Chiefs (zdobyli mistrzostwo po 50 latach przerwy) przeciwko San Francisco 49ers, gdy panie wyszły na boisko w czasie przerwy, to one skupiły na sobie całą uwagę.

Shakira zaprezentowała swoje największe hity, w tym Wherever, Whenever i Hips Don't Lie. Energiczna Kolumbijka porwała publiczność do tańca – podobnie jak Jennifer Lopez, której piosenki nucił cały stadion. Mało jest osób, które nie znają Jenny From The Block, Get Right, On The Floor, czy Waiting for Tonight.

Jednak to nie wszystko! Mówi się, że prawdziwą gwiazdą wieczoru była 11-letnia córka Lopez, Emme. Nastolatka pojawiła się na scenie wraz z chórem dziecięcym i zaśpiewała fragmenty dwóch utworów: Born in the USA Bruce'a Springsteena i Let's Get Loud J.Lo. Shakira zagrała na perkusji, a słynna mama dziewczynki wspierała ją wokalnie.

Zobaczcie ten występ w całości – zdecydowanie warto!

Na Super Bowl uhonorowano również tragicznie zmarłego Kobego Bryanta. Podczas występu Emme, na boisku wyświetlono duży krzyż w kolorach złota i fioletu – to barwy Los Angeles Lakers, drużyny legendy NBA.

Według internautów, występ Shakiry i Jennifer Lopez był jednym z najlepszych, jeśli chodzi o historię rozgrywek NFL. Gwiazdy pop otrzymują podziękowania i gratulacje nie tylko od swoich fanów, ale i innych artystów – swoje uznanie wyraziły m.in. Lady Gaga i Christina Aguilera. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Shakira (@shakira)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?