Henryk Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan dzieci
Fot. Instagram
Z życia gwiazd

Nietypowe imiona dzieci polskich gwiazd! Ich wyobraźnia nie ma końca!

Te wybory bardzo Was zaskoczą!

Aleksandra Frankowska 16 lipca 2020 15:31
Henryk Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan dzieci
Fot. Instagram

Gwiazdy show-biznesu uwielbiają wyróżniać się wśród innych nie tylko pięknym domem, samochodem czy kreacją na czerwonym dywanie. W ostatnim czasie trendem cieszącym się dużym powodzeniem stały się imiona ich dzieci. Często wybór pada na te staropolskie i klasyczne – zawsze modne, jednak zdarzą się też celebryci, którzy wybierają obcobrzmiące, oryginalne i bardzo wyszukane imiona.

Tradycyjne imiona dla dzieci – Henryk, Stanisław, Tadeusz

Klasykę już po raz kolejny wybrała Małgorzata Rozenek-Majdan, która kilka tygodni temu powitała na świecie wraz z mężem swojego trzeciego syna – Henryka. Gwiazda w jednym z wywiadów przyznała, że rozważali również imię Franciszek, jednak ostatecznie wybrali Henia. Prezenterka jest również mamą dwóch chłopców z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, których nazwali Stanisław i Tadeusz. Jak widać, Perfekcyjna Pani Domu lubi tradycyjne polskie imiona, a zwłaszcza te, które nie są zbyt popularne.

Xavier, Fabienne, Etiennette i Vivienne Vienna – Michał Wiśniewski stawia na oryginalność

Michał Wiśniewski, który aktualnie związał się już ze swoją piątą żoną, ma czworo dzieci z poprzednich małżeństwa. Xaviera i Fabienne ze związku z Martą Wiśniewską oraz Etiennette i Vivenne Viennę z Anią Świątczak. Nikogo nie zdziwiły niespotykane imiona dzieci wokalisty, który od zawsze lubił szokować swoich fanów i wyróżniać się z tłumu. Obecna żona gwiazdora również spodziewa się dziecka. Fani już zastanawiają się, jakie imię otrzyma piąty potomek Wiśniewskiego.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spacer.

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Obcojęzyczne znaczenie imion – Mia, Liam i Alikia Ilia

Z pewnością nietypowym imieniem obdarzyła swoją córkę Natalia Siwiec, uznana za Miss Euro 2012. Dziewczynka otrzymała imię Mia, a wybór wcale nie był przypadkowy. Siwiec w jednym z wywiadów potwierdziła, że kierowała się znaczeniem słowa w języku włoskim. Mia oznacza bowiem moja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

.. — .. „chodź mamusia włoski ci weźmie z buzi”

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

Na oryginalność postawiła również Marina i jej mąż, Wojciech Szczęsny. Para nazwała swojego syna Liam. Imię ma korzenie celtyckie, a jeszcze jakiś czas temu było zdrobnieniem od William. W dosłownym tłumaczeniu oznacza opiekuńczy i silny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My best 2 year old friend! 🎂🎉 Turned my world upside down and made it so much better! 🥰

Post udostępniony przez Wojciech Szczesny (@wojciech.szczesny1)

Obcobrzmiące imię nadała swojej córce również Katarzyna Skrzynecka, które brzmi Alikia Ilia. Nietypowe włosa w języku greckim oznacza prawdę, która zwalcza zło. Aktorka wraz z mężem od lat są zakochani w Grecji i tam spędzają każde wakacje, stąd też imię córki bardzo chcieli związać z tym miejscem na ziemi.

Imiona niczym z Baśni Tysiąca i Jednej Nocy dla córek Kasi Figury

Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek Katarzyna Figura, również wybrała niezwykle oryginalne imiona dla swoich córek. Dziewczynki noszą imiona Koko Claire i Kaszmir Amber, jednak ich sławna mama nie ujawniła skąd pomysł na tak niespotykany dobór słów. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zaczelo sie

Post udostępniony przez @ kokofigura

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

toruń, man

Post udostępniony przez Kaszmir Figura-Schoenhals (@kaszmirfigura)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.