Magda Gessler, stylizacja 2020
Fot. East News
Stylizacje gwiazd

Magda Gessler w zaskakującej stylizacji na ulicach Warszawy!

Czy do twarzy jej w tych kolorach?

Redakcja VIVA! 6 marca 2020 10:31
Magda Gessler, stylizacja 2020
Fot. East News

Magda Gessler to nie tylko znana restauratorka, ale również od lat osobowość telewizyjna. Od jakiegoś czasu jest również bardzo aktywna w social mediach. Gwiazda uwielbia modne i wyraziste ubrania oraz dodatki, które bardzo kreatywnie ze sobą komponuje. Nic zatem dziwnego, że fani śledzą jej stylizacje na profilu na Instagramie i z przyjemnością je komentują. Jakim outfitem Magda Gessler zaskoczyła tym razem?

Magda Gessler w różowej stylizacji zachwyca fanów

Czerwień i róż to bardzo modne połączenie w tym sezonie wiosna-lato 2020. Jak się okazuje również Magda Gessler poddała się temu trendowi. Gwiazda TVN połączyła czerwone spodnie długości 3/4 z różowym płaszczem i letnimi balerinkami w tych samych kolorach. Płaszcz oversize prezentował się na Magdzie Gessler naprawdę pięknie. Pod płaszcz gwiazda włożyła kolorową tunikę z frędzlami z stylu etno i oczywiście charakterystyczną dla niej biżuterię. Trzeba przyznać, że to bardzo odważne połączenie, ale jednocześnie bardzo pasuje do charakteru i stylu Magdy Gessler. A Wy co sądzicie o stylizacjach restauratorki?

Magda Gessler 2020
Fot. East News

Magda Gessler 2020
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.