Madonna, botoks, operacje plastyczne 2019
Fot. East News
O tym się mówi

Madonna po raz kolejny szokuje! Zrobiła sobie implanty?

61-letnia królowa pop publikuje zdjęcia pośladków

Redakcja VIVA! 13 maja 2020 19:32
Madonna, botoks, operacje plastyczne 2019
Fot. East News

Madonna to gwiazda, która od lat szokuje wizerunkiem i twórczością muzyczną. To bezwzględna Królowa Popu. Według Księgi rekordów Guinnessa jej nagrania sprzedały się w liczbie ponad 305 milionach egzemplarzy, co czyni ją kobietą z największą liczbą sprzedanych wydawnictw muzycznych w historii. Wszyscy pamiętamy przeboje z lat 80. np. Holiday, jak również prowokacje z albumu Erotica i taneczne hity z Confessions On The Dance Floor. Przypomnijmy, że Madonna skończyła 61 lat, a niedawno zaprezentowała światu swojego nowego kochanka, tancerza, który jest od niej młodszy o 35 lat. Niestety od jakiegoś czasu fani niepokoją się wyglądem gwiazdy, Madonna zdecydowanie przesadza z zabiegami medycyny estetycznej, a botoks traktuje prawie jak krem na dzień. Jej twarz już dawno nie przypomina naturalnej urody gwiazdy, a na zdjęciach które publikuje na Instagramie jest momentami nie do poznania. I nie jest to filtr...

Czy Madonna ma implanty? Jak wyglądają jej pośladki?

Królowa Popu już jakiś czas temu informowała fanów, że jest zmuszona przejść operację kolana, podczas występów mierzyła się z silnym bólem. Niebawem ma przejść kurację, która pozwoli jej w pełni wrócić do zdrowia. Gwiazda poinformowała również, że przeszła kolejny zabieg i opublikowała zdjęcia w samej bieliźnie. Czy królowa popu postanowiła zainwestować w implanty? To dosyć dziwne, ponieważ zawsze miała bardzo pięknie wyrzeźbioną sylwetkę. Jakie są komentarze fanów?

O rany, Madonna, dlaczego zrobiłaś sobie ten okropny sztuczny tyłek?

Zrobiła sobie implanty pośladków. Wyglądają sztucznie. Ale jeżeli jej się podoba...

Wygląda jakby włożyła sobie tam poduszkę

Co myślicie o tych zdjęciach? Czy miała operację plastyczną? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Class is in session....................Madame ❌ #rehearsals #madamex

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

Madonna-implanty-posladki-operacja-plastyczna2020
Fot. Instagram/Madonna
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.