Księżna Kate stylizacja
Fot. East News
O tym się mówi

Księżna Kate i Jill Biden w pięknych letnich stylizacjach podczas szczytu G7!

Wyglądały naprawdę stylowo!

Redakcja VIVA! 15 czerwca 2021 17:31
Księżna Kate stylizacja
Fot. East News

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden odbywa pierwszą wizytę w Europie w charakterze głowy państwa. W piątek z amerykańskim przywódcą i jego żoną Jill Biden, przy okazji szczytu G7, spotkali się w brytyjskiej Kornwalii królowa Elżbieta II, jej syn i następca tronu książę Karol, książę William oraz jego żona - księżna Cambridge Kate Middleton. Obie Panie prezentowały się naprawdę pięknie i letnio w swoich kolorowych stylizacjach. Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych i księżna Kate złożyły wizytę w jednej ze szkół podstawowych w Kornwalii, gdzie wzięły udział w lekcji na temat ochrony środowiska. - Chciałam osobiście podziękować i powitać doktor Biden, to ogromny zaszczyt – powiedziała księżna Kate, otwierając w piątek dyskusję na temat edukacji wczesnoszkolnej. To jeden z głównych aspektów jej działalności charytatywnej.

Zobacz także: Wielka Brytania. Księżna Kate skomentowała narodziny Lilibet podczas spotkania z Jill Biden

Jak prezentowała się księżna Kate i Jill Biden podczas spotkania?

Księżna Kate jak zawsze podkreśliła swój styl i idealnie dobrała sukienkę do swojej figury. Miała na sobie elegancką malinową ołówkową sukienkę McQueena i piękną torebkę LK Bennetta. Jill Biden natomiast, wybrała jaskraworóżową marynarkę od L'Agence, którą połączyła z białą sukienką o linii A od Akris i ciemnoszarymi szpilkami Valentino. Obie Panie wyglądały naprawdę pięknie. Co powiedziały po spotkaniu.

Obie wierzymy, że wczesna opieka nad dzieckiem i edukacja wczesnoszkolna powinny być postrzegane jako jedne z najważniejszych, strategicznych kwestii naszych czasów" – napisały we wspólnym przesłaniu pierwsza dama USA Jill Biden i księżna Kate. Podkreśliły, że dbałość o te kwestie to "program, który powinien nas wszystkich jednoczyć". "Obie mamy pracę do wykonania w naszych krajach, ale mamy również nadzieję, że będziemy mogły współpracować ponad granicami i oceanami" – dodały.

Zobacz także: Już dziś zostanie pierwszą damą Stanów Zjednoczonych. Kim jest Jill Biden?

 

Księżna Kate stylizacja
Fot. East News

Księżna Kate stylizacja
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.