Księżna Kate stylizacja
Fot. East News
O tym się mówi

Księżna Kate i Jill Biden w pięknych letnich stylizacjach podczas szczytu G7!

Wyglądały naprawdę stylowo!

Redakcja VIVA! 15 czerwca 2021 17:31
Księżna Kate stylizacja
Fot. East News

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden odbywa pierwszą wizytę w Europie w charakterze głowy państwa. W piątek z amerykańskim przywódcą i jego żoną Jill Biden, przy okazji szczytu G7, spotkali się w brytyjskiej Kornwalii królowa Elżbieta II, jej syn i następca tronu książę Karol, książę William oraz jego żona - księżna Cambridge Kate Middleton. Obie Panie prezentowały się naprawdę pięknie i letnio w swoich kolorowych stylizacjach. Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych i księżna Kate złożyły wizytę w jednej ze szkół podstawowych w Kornwalii, gdzie wzięły udział w lekcji na temat ochrony środowiska. - Chciałam osobiście podziękować i powitać doktor Biden, to ogromny zaszczyt – powiedziała księżna Kate, otwierając w piątek dyskusję na temat edukacji wczesnoszkolnej. To jeden z głównych aspektów jej działalności charytatywnej.

Zobacz także: Wielka Brytania. Księżna Kate skomentowała narodziny Lilibet podczas spotkania z Jill Biden

Jak prezentowała się księżna Kate i Jill Biden podczas spotkania?

Księżna Kate jak zawsze podkreśliła swój styl i idealnie dobrała sukienkę do swojej figury. Miała na sobie elegancką malinową ołówkową sukienkę McQueena i piękną torebkę LK Bennetta. Jill Biden natomiast, wybrała jaskraworóżową marynarkę od L'Agence, którą połączyła z białą sukienką o linii A od Akris i ciemnoszarymi szpilkami Valentino. Obie Panie wyglądały naprawdę pięknie. Co powiedziały po spotkaniu.

Obie wierzymy, że wczesna opieka nad dzieckiem i edukacja wczesnoszkolna powinny być postrzegane jako jedne z najważniejszych, strategicznych kwestii naszych czasów" – napisały we wspólnym przesłaniu pierwsza dama USA Jill Biden i księżna Kate. Podkreśliły, że dbałość o te kwestie to "program, który powinien nas wszystkich jednoczyć". "Obie mamy pracę do wykonania w naszych krajach, ale mamy również nadzieję, że będziemy mogły współpracować ponad granicami i oceanami" – dodały.

Zobacz także: Już dziś zostanie pierwszą damą Stanów Zjednoczonych. Kim jest Jill Biden?

 

Księżna Kate stylizacja
Fot. East News

Księżna Kate stylizacja
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?