Claudia Schiffer, Cindy Crawford, 1992
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Cindy Crawford i Claudia Schiffer pokazały się bez makijażu

Jak teraz wyglądają najpiękniejsze modelki lat 90.?

Honorata Mosiądz 27 sierpnia 2019 17:28
Claudia Schiffer, Cindy Crawford, 1992
Fot. Getty Images

Cindy Crawford oraz Claudia Schiffer w latach 90. rządziły światem mody i show-biznesu. Ich twarze zdobiły okładki najważniejszych magazynów modowych, a one same uznawane były za najbogatsze kobiety w branży. Razem z Naomi Campbell, Christy Turlington, Lindą Ewangelisty, Stephanie Seymour oraz Carlą Bruni tworzyły najbardziej pożądany skład modelek na świecie. Były uwielbiane, a zarazem nienawidzone przez wszystkie kobiety, a ich uroda onieśmielała największych przystojniaków. Choć minęło już niemal 30 lat od tamtych czasów, nadal budzą zainteresowanie mediów, a kampanie i sesje z ich udziałem biją rekordy popularności. Niedawno paparazzi przyłapali kobiety podczas prywatnych spotkań. Nie budziłoby to aż takiego zainteresowania gdyby nie fakt, że obie panie pojawiły się na nich bez makijażu!

Naturalna Claudia Schiffer 

Claudia Schiffer została sfotografowana pod restauracją Giorgio Baldi w Santa Monica. Aż trudno uwierzyć, że kilka dni temu obchodziła swoje 49. urodziny! Modelka, choć bez makijażu, wyglądała wspaniale, a urody może pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

Cindy Crawford bez makijażu

Z kolei Cindy Crawford paparazzi przyłapali podczas kolacji, na której była ze swoją córką, Kaią. 53-letnia modelka, z bujnie rozwianymi włosami, prezentowała się zniewalająco. Choć na twarzy kobiety możemy zauważyć drobne zmarszczki, nie odbiera jej to uroku i wdzięku.

Wszystko wskazuje na to, że piękno nie zależy od wieku, a najważniejszą zasadą jest dbanie o siebie i o swój styl życia. Trudno się z tym nie zgodzić, patrząc na obie modelki, od których aż ciężko oderwać wzrok. A Waszym zdaniem, która z kobiet prezentuje się lepiej?  

Claudia Schiffer bez maikjażu

Claudia Schiffer
Fot. FORUM

Cindy Crawford bez makijażu

Cindy Crawdford
Fot. FORUM

Która wygląda lepiej?

Cindy Crawford i Claudia Schiffer bez makijażu, otwartościowe
Fot. FORUM

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.