gwiazdy w kampanii Alexandra MxQueena
Fot. instagram@alexandermcqueen
Ze świata mody

Elle Fanning debiutuje w kampanii Alexandra McQueena u boku innych gwiazd

Aktorce towarzyszy m.in. Naomi Campell i Eva Green

Marta Cieplak 5 września 2023 14:30
gwiazdy w kampanii Alexandra MxQueena
Fot. instagram@alexandermcqueen

Elle Fanning znana m.in. z filmu „Czarownica” i głośnego serialu „Wielka”, debiutuje właśnie jako ambasadorka domu mody Alexander McQueen. W kampanii prezentującej kolekcję na jesień 2023, 25-letniej aktorce towarzyszą takie gwiazdy jak Naomi Campbell, Eva Green i Liu Wen. Takie zestawienie gwarantuje spektakularny efekt.

ZOBACZ TAKŻE: Sarah Burton, nieśmiała dyrektor kreatywna domy mody McQueen

Gwiazdy w jesiennej kampanii domu mody Alexander McQueen

Jesienna kolekcja zaprojektowana prze dyrektor kreatywną domu mody Alexander McQueen, Sarę Burton, wyraźnie nawiązuje do historycznej postaci Joanny D'Arc. Ubranie ma spełniać rolę zbroi, która chroni nas przed światem. „W czasach, w których żyjemy, wydaje się to mądre. Chcesz czuć się zjednoczona i silna w obliczu otaczającego nas chaosu” mówiła Burton tuż po pokazie prezentującym kolekcję na nadchodzącą jesień i zimę.

Dlatego zobaczymy w niej mocne, dwurzędowe garnitury, gorsety i skórzane płaszcze sięgające kostek.

Nawet suknie wieczorowe bardziej przypominają kolczugi z cekinów niż kreacje na czerwony dywan...

Autorem zdjęć do najnowszej kampanii Alexander McQueen jest David Sims, który sfotografował gwiazdy na jednolitych kolorystycznie tłach, dzięki czemu pierwsze skrzypce grają ubrania i oczywiście umiejętności aktorskie ambasadorek.

Choć to dla Elle Fanning pierwsza kampania modowa tej marki, to jednak współpracuje ona z Sarą Burton od lat i często wybiera projekty McQueena na czerwony dywan. W jednej z kreacji z najnowszej, jesiennej kolekcji wystąpiła w dniu otwarcia festiwalu filmowego w Cannes, gdzie zachwyciła publiczność stylizacją. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.