księżna Meghan nosi za duże buty
Fot. Forum
ZE ŚWIATA MODY

Dlaczego księżna Meghan nosi często za duże buty?

Odpowiedź jest zaskakująca!

Marcin Brzeziński 26 czerwca 2018 14:30
księżna Meghan nosi za duże buty
Fot. Forum

Księżna Meghan, jeszcze nie tak dawno znana po prostu jako Meghan Markle, jest wciąż w centrum zainteresowania światowych mediów. Analizowane jest każde jej zachowanie i każdy szczegół jej stylu. Ostatnio brytyjskie media zwróciły na przykład uwagę, że żona księcia Harry’ego bardzo często nosi… za duże buty. I rzeczywiście zdjęcia nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Księżna z upodobaniem wybiera za duże co najmniej o jeden rozmiar szpilki czy sandały na wysokim obcasie. Dlaczego?

Sekrety aktorek czyli dlaczego księżna Meghan nosi za duże buty

Dziennik The Sun aby rozwiązać tę zagadkę zwrócił się do ekspertki w sprawach mody Harriet Davey. Ta wyjaśniła, że noszenie zbyt dużych butów to częsta praktyka wśród aktorek, które muszą spędzać całe dnie na wysokich obcasach. Dopasowane albo przymałe buty szybko powodują pojawienie się bolesnych odcisków, a za duże buty pozwalają tego problemu uniknąć. Zdaniem Harriet Davey zawodowe aktorki wiedzą też, że w ciągu dnia na obcasach stopy puchną, więc buty, które były zbyt duże o poranku wieczorem mogą być idealne… Ciekawe, czego jeszcze dowiemy się za sprawą księżnej Meghan? Bo z pewnością ciąg dalszy nastąpi! 

księżna Meghan nosi za duże buty
Fot. East News

księżna Meghan nosi za duże buty
Fot. East News

księżna Meghan nosi za duże buty
Fot. East News

księżna Meghan nosi za duże buty
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.