księżna Meghan nosi za duże buty
Fot. Forum
ZE ŚWIATA MODY

Dlaczego księżna Meghan nosi często za duże buty?

Odpowiedź jest zaskakująca!

Marcin Brzeziński 26 czerwca 2018 14:30
księżna Meghan nosi za duże buty
Fot. Forum

Księżna Meghan, jeszcze nie tak dawno znana po prostu jako Meghan Markle, jest wciąż w centrum zainteresowania światowych mediów. Analizowane jest każde jej zachowanie i każdy szczegół jej stylu. Ostatnio brytyjskie media zwróciły na przykład uwagę, że żona księcia Harry’ego bardzo często nosi… za duże buty. I rzeczywiście zdjęcia nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Księżna z upodobaniem wybiera za duże co najmniej o jeden rozmiar szpilki czy sandały na wysokim obcasie. Dlaczego?

Sekrety aktorek czyli dlaczego księżna Meghan nosi za duże buty

Dziennik The Sun aby rozwiązać tę zagadkę zwrócił się do ekspertki w sprawach mody Harriet Davey. Ta wyjaśniła, że noszenie zbyt dużych butów to częsta praktyka wśród aktorek, które muszą spędzać całe dnie na wysokich obcasach. Dopasowane albo przymałe buty szybko powodują pojawienie się bolesnych odcisków, a za duże buty pozwalają tego problemu uniknąć. Zdaniem Harriet Davey zawodowe aktorki wiedzą też, że w ciągu dnia na obcasach stopy puchną, więc buty, które były zbyt duże o poranku wieczorem mogą być idealne… Ciekawe, czego jeszcze dowiemy się za sprawą księżnej Meghan? Bo z pewnością ciąg dalszy nastąpi! 

księżna Meghan nosi za duże buty
Fot. East News

księżna Meghan nosi za duże buty
Fot. East News

księżna Meghan nosi za duże buty
Fot. East News

księżna Meghan nosi za duże buty
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.