księżna Meghan nosi za duże buty
Fot. Forum
ZE ŚWIATA MODY

Dlaczego księżna Meghan nosi często za duże buty?

Odpowiedź jest zaskakująca!

Marcin Brzeziński 26 czerwca 2018 14:30
księżna Meghan nosi za duże buty
Fot. Forum

Księżna Meghan, jeszcze nie tak dawno znana po prostu jako Meghan Markle, jest wciąż w centrum zainteresowania światowych mediów. Analizowane jest każde jej zachowanie i każdy szczegół jej stylu. Ostatnio brytyjskie media zwróciły na przykład uwagę, że żona księcia Harry’ego bardzo często nosi… za duże buty. I rzeczywiście zdjęcia nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Księżna z upodobaniem wybiera za duże co najmniej o jeden rozmiar szpilki czy sandały na wysokim obcasie. Dlaczego?

Sekrety aktorek czyli dlaczego księżna Meghan nosi za duże buty

Dziennik The Sun aby rozwiązać tę zagadkę zwrócił się do ekspertki w sprawach mody Harriet Davey. Ta wyjaśniła, że noszenie zbyt dużych butów to częsta praktyka wśród aktorek, które muszą spędzać całe dnie na wysokich obcasach. Dopasowane albo przymałe buty szybko powodują pojawienie się bolesnych odcisków, a za duże buty pozwalają tego problemu uniknąć. Zdaniem Harriet Davey zawodowe aktorki wiedzą też, że w ciągu dnia na obcasach stopy puchną, więc buty, które były zbyt duże o poranku wieczorem mogą być idealne… Ciekawe, czego jeszcze dowiemy się za sprawą księżnej Meghan? Bo z pewnością ciąg dalszy nastąpi! 

księżna Meghan nosi za duże buty
Fot. East News

księżna Meghan nosi za duże buty
Fot. East News

księżna Meghan nosi za duże buty
Fot. East News

księżna Meghan nosi za duże buty
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?