Dakota Johnson
Fot. Jamie McCarthy/Getty Images for Deadline
O tym się mówi!

Dakota Johnson w czerwonej sukience polskiej projektantki. O kogo chodzi?

Tę markę noszą też Lady Gaga i Emily Ratajkowski!

Aleksandra Frankowska 24 stycznia 2022 19:27
Dakota Johnson
Fot. Jamie McCarthy/Getty Images for Deadline

Jej projekty noszą Lady Gaga i Emily Ratajkowski. Tym razem pokochała je również Dakota Johnson, która podczas występu w show Jamesa Cordena wybrała czerwoną sukienkę z jej kolekcji. Magda Butrym, bo o niej mowa to jedna z ulubionych projektantek amerykańskich gwiazd. Kreacje, które tworzy Polka są obłędne!

ZOBACZ TEŻ: Pięćdziesiąt Twarzy Greya: znamy datę premiery Freed, ostatniej części erotyku!

Dakota Johnson w sukience Magdy Butrym

Podczas ostatniej wizyty w programie Jamesa Cordena, Dakota Johnson olśniła stylizacją. Z tej okazji gwiazda 50 twarzy Greya wybrała czerwoną mini z długim rękawem i dekoltem w kształcie litery V od Magdy Butrym. Sukienka była tak spektakularna, że na jej temat wywiązała się również rozmowa w trakcie programu. Prowadzący zauważył bowiem, że Dakota miała problem ze swobodnym siedzeniem, aby zakryć wszystko, czego nie powinna zobaczyć kamera. Chciał nawet pożyczyć jej marynarkę.

Nie trzeba, wszystko w porządku. Nie mam do ukrycia niczego, czego nikt by już nie widział – powiedziała nawiązując żartobliwie do swojego najgłośniejszego filmu.

Projekty Magdy Butrym uwielbiają nosić gwiazdy z Hollywood. W swojej garderobie ma je nie tylko Lady Gaga, ale również Kylie Jenner, Jennifer Lopez czy Hailey Bieber.

CZYTAJ TEŻ: Dakota Johnson zdecydowała się na zmianę w swoim wyglądzie!

Kolejny projekt Butrym zachwycił zagraniczne gwiazdy

Czerwona sukienka projektu Magdy Butrym to model o nazwie Bell. Uszyta została z 92% jedwabiu i dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych, czerwonym i dodatkowo w klasycznej czerni. Aktualnie można kupić ją w sklepie internetowym projektantki na wyprzedaży. Jej cena spadła z 5150 złotych na 3090! 

Dakota Johnson
Fot. Terence Patrick/CBS via Getty Images

Magda Butrym
Fot. Magda Butrym

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?