Rihanna z torebką Dior Saddle Bag
Fot. fot. East News/mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Bez tej torebki Rihanna nie rusza się z domu! Wraca trend na logomanię?

Barbara Łubko 5 czerwca 2017 10:15
Rihanna z torebką Dior Saddle Bag
Fot. fot. East News/mat. prasowe

Rihanna często wybierała znane modele torebek Dior - kultowymi Diorever i Diorama. Potem na parę miesięcy zrobiła sobie przerwę od Diora. Jako twarz marki nie mogła/nie chciała jednak zbyt długo pojawiać się bez torebek tego francuskiego domu mody. Upatrzyła sobie nowość, ale… w starym stylu. Dior Saddle Bag (ok. 14 000 zł) to torebka, która przywodzi na myśl lata 2000. i modę na wszechobecne logo.

Rihanna z torebką Dior Saddle Bag
Fot. fot. East News/Getty Images

Zobacz także: Pojedynek gigantów: Louis Vuitton vs Dior. Kto wygrał?

Torebka trafi do butików dopiero za kilka miesięcy. Łatwo się jednak domyślić, że promocja, którą funduje jej Rihanna podniesie wyniki sprzedaży. Gwiazda najchętniej zestawia swoją Saddle Bag ze sportowymi stylizacjami - denimowym total lookiem, a nawet dresem. Takie wybory nie dziwią, bo torebka ma sportowy charakter.


Zobacz także: Kolekcja Rihanny dla marki PUMA zachwyca! Jakie są ceny?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!