Rihanna z torebką Dior Saddle Bag
Fot. fot. East News/mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Bez tej torebki Rihanna nie rusza się z domu! Wraca trend na logomanię?

Barbara Łubko 5 czerwca 2017 10:15
Rihanna z torebką Dior Saddle Bag
Fot. fot. East News/mat. prasowe

Rihanna często wybierała znane modele torebek Dior - kultowymi Diorever i Diorama. Potem na parę miesięcy zrobiła sobie przerwę od Diora. Jako twarz marki nie mogła/nie chciała jednak zbyt długo pojawiać się bez torebek tego francuskiego domu mody. Upatrzyła sobie nowość, ale… w starym stylu. Dior Saddle Bag (ok. 14 000 zł) to torebka, która przywodzi na myśl lata 2000. i modę na wszechobecne logo.

Rihanna z torebką Dior Saddle Bag
Fot. fot. East News/Getty Images

Zobacz także: Pojedynek gigantów: Louis Vuitton vs Dior. Kto wygrał?

Torebka trafi do butików dopiero za kilka miesięcy. Łatwo się jednak domyślić, że promocja, którą funduje jej Rihanna podniesie wyniki sprzedaży. Gwiazda najchętniej zestawia swoją Saddle Bag ze sportowymi stylizacjami - denimowym total lookiem, a nawet dresem. Takie wybory nie dziwią, bo torebka ma sportowy charakter.


Zobacz także: Kolekcja Rihanny dla marki PUMA zachwyca! Jakie są ceny?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.