Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska
O tym się mówi!

Anna Wendzikowska zszokowała widzów "Dzień Dobry TVN". Pojawiła się na wizji bez stanika!

Skąd taki wybór stylizacji?

Aleksandra Frankowska 28 października 2021 11:27
Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska słynie z perfekcyjnej figury, której pozazdrościłaby jej niejedna nastolatka. Mama dwójki dzieci dba zarówno o regularne ćwiczenia i treningi, ale także o odpowiednią dietę. Tym razem w „Dzień Dobry TVN” pojawiła się w nieco kontrowersyjnym stroju. Fani zauważyli, że pod topem, który lekko odsłaniał jej brzuch, nie miała biustonosza. Podzieliło to jej fanów i wywołało sporą dyskusję w sieci.

CZYTAJ TEŻ: Anna Wendzikowska nie ma kontaktu z rodzicami: „Można zachować dystans dla własnego zdrowia psychicznego”

Anna Wendzikowska bez stanika w Dzień Dobry TVN

Podczas jednego z ostatnich nagrań w telewizji śniadaniowej, Anna Wendzikowska zaprezentowała się w klasycznym połączeniu szarego topu z długim rękawem oraz ołówkowej spódnicy w tym samym odcieniu. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, który przyciągnął uwagę internautów. Wendzikowska na planie nie miała stanika, co wyraźnie podkreśliły odznaczające się pod topem sutki. Wielu internautów skrytykowało jej stylizację, uważając, że jest zbyt odważna.

Trochę za "luźno" jak do śniadaniówki; Prezentowanie się w ten sposób w takim programie telewizyjnym jest co najmniej niestosowne – mówił jeden z komentujących.

Znalazło się jednak wiele osób, które stanęły po stronie Wendzikowskiej, twierdząc, że widoczne sutki w XXI wieku nie powinny być tematem tabu i powodem do wstydu. Coraz więcej gwiazd uwalnia piersi i nie nosi biustonosza z uwagi na własne poglądy oraz trend „wolnych sutków”.

ZOBACZ TEŻ: Ubierz się jak Ania Wendzikowska i Emily in Paris!

Te gwiazdy też nie noszą stanika

Jakiś czas temu świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Bez Stanika. Wówczas zwróciliśmy uwagę na gwiazdy światowego formatu, które nie przepadają za biustonoszami i chętnie pokazują się bez nich publicznie. Wśród nich są między innymi Jennifer Lopez, Celine Dion, Britney Spears czy Meghan Fox. Warto też zwrócić uwagę, że Wendzikowska przeprowadza wywiady z gwiazdami z Hollywood, więc możliwe, że trend ten zaczerpnęła właśnie od nich.

ZOBACZ TEŻ: Dziś Dzień bez Stanika. Oto gwiazdy, które obchodzą go… przez cały rok!

Co sądzicie o takiej stylizacji Anny Wendzikowskiej? Znalazła się ona u Was na granicy smaku czy raczej w pełni akceptujecie „wolne sutki”?  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.