Zobaczcie, jak się zmieniała przez lata!

Paulina Filipowicz 4 czerwca 2021 13:30

Aktorka ma 46 lat, a mimo to wraz z wiekiem wydaje się być coraz bardziej pewną siebie kobietą. Angelina Jolie od lat niezmiennie jest uznawana na jedną z piękniejszych kobiet na świecie. Regularnie pojawia się z czołówce „najpiękniejszych” i „najseksowniejszych” kobiet świata. Jest jednak nie tylko aktorką – zajmuje się także produkcją i reżyserią filmów, a przede wszystkim oddała się działalności charytatywnej. Dzięki temu wielokrotnie została uznana za jedną z najbardziej wpływowych gwiazd na świecie.

Angelina Jolie o starzeniu się

"Lubię być starsza. Czuję się znacznie lepiej po czterdziestce, niż kiedy byłam młodsza. Może dlatego, że moja mama nie żyła zbyt długo, więc starzenie się daje mi poczucie zwycięstwa, a nie smutku. Nie mogę się już doczekać pięćdziesiątki" - wyznała Angelina Jolie w rozmowie z "Vogue" w lutym tego roku. Porównując jej zdjęcia z młodości z fotografiami z ostatnich miesięcy wydawać by się mogło, że czas się dla niej zatrzymał. Zobaczcie, jak Angelina Jolie zmieniała się na przestrzeni lat! 

1/9
Angelina Jolie młoda
Copyright @Getty Images
1/9

Angelina Jolie w wieku 11 lat na gali rozdania Oscarów w 1986 roku. Na zdjęciu ojciec aktorki Jon Voight i brat James Haven.

2/9
Angelina Jolie młoda
Copyright @Getty Images
2/9

Szesnastoletnia Angelina Jolie w sesji zdjęciowej w Los Angeles w 1991 roku.

3/9
Jonny Lee Miller i Angelina Jolie
Copyright @Getty Images
3/9

Angelina Jolie i jej pierwszy mąż Jonny Lee Miller, na planie filmu "Hakerzy" w 1995 roku.

4/9
Angelina Jolie złote globy
Copyright @Getty Images
4/9

Angelina Jolie podczas 56. gali rozdania Złotych Globów w 1999 roku.

5/9
Angelina Jolie Billy-Bob Thorn-ton
Copyright @Getty Images
5/9

Angelina Jolie i jej drugi mąż Billy-Bob Thornton na premierze filmu "60 sekund". Para wzięła ślub w 2000 roku. Małżeństwo przetrwało trzy lata.

6/9
Angelina Jolie premiera Mr. & Mrs. Smith
Copyright @Getty Images
6/9

Angelina Jolie na premierze filmu "Mr. & Mrs. Smith". Na planie produkcji rozpoczął się romans aktorki z Bradem Pittem, który wówczas był mężem Jennifer Aniston.

7/9
Angelina Jolie Brad Pitt
Copyright @Getty Images
7/9

Na początku 2006 roku Jolie potwierdziła, że jest w ciąży, a ojcem jej dziecka jest Brad Pitt. W kwietniu 2012 ogłoszono zaręczyny pary, a 23 sierpnia 2014 narzeczeni wzięli ślub.

8/9
Angelina Jolie jak się zmieniała 2012
Copyright @Getty Images
8/9

Aktorka podczas podczas gali rozdania Oscarów w 2012 roku w Hollywood.

9/9
Angelina Jolie jak się zmieniała 2021
Copyright @Getty Images
9/9

Trudno wierzyć, że Angelina Jolie skończyła 46 lat! Aktorka mimo upływu lat nieustannie zachwyca wyglądem i jak sama przyznaje, już nie może doczekać się 50. urodzin!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.