"Nie mogę się już doczekać pięćdziesiątki"

Paulina Filipowicz 3 lutego 2021 15:29

Angelina Jolie kilka dni temu pojawiła się na okładce brytyjskiego magazynu "Vogue", gdzie pozowała do zdjęć w swojej nowej posiadłości i udzieliła intymnego wywiadu. Aktorka ma 45 lat i nieustępujący urok, a wraz z wiekiem wydaje się być coraz bardziej pewną siebie kobietą. Angelina Jolie od lat niezmiennie jest uznawana na jedną z piękniejszych kobiet na świecie. Regularnie pojawia się z czołówce „najpiękniejszych” i „najseksowniejszych” kobiet świata. Jest jednak nie tylko aktorką – zajmuje się także produkcją i reżyserią filmów, a przede wszystkim oddała się działalności charytatywnej. Dzięki temu wielokrotnie została uznana za jedną z najbardziej wpływowych gwiazd na świecie.

Angelina Jolie w "Vogue" 2021

"Lubię być starsza. Czuję się znacznie lepiej po czterdziestce, niż kiedy byłam młodsza. Może dlatego, że moja mama nie żyła zbyt długo, więc starzenie się daje mi poczucie zwycięstwa, a nie smutku. Nie mogę się już doczekać pięćdziesiątki" - wyznała Angelina Jolie w rozmowie z "Vogue". Porównując jej zdjęcia z młodości z fotografiami z ostatnich miesięcy, wydawać by się mogło, że czas się dla niej zatrzymał. Zobaczcie, jak Angelina Jolie zmieniała się na przestrzeni lat! 

1/9
Angelina Jolie młoda
Copyright @Getty Images
1/9

Angelina Jolie w wieku 11 lat na gali rozdania Oscarów w 1986 roku. Na zdjęciu ojciec aktorki Jon Voight i brat James Haven.

2/9
Angelina Jolie młoda
Copyright @Getty Images
2/9

Szesnastoletnia Angelina Jolie w sesji zdjęciowej w Los Angeles w 1991 roku.

3/9
Jonny Lee Miller i Angelina Jolie
Copyright @Getty Images
3/9

Angelina Jolie i jej pierwszy mąż Jonny Lee Miller, na planie filmu "Hakerzy" w 1995 roku.

4/9
Angelina Jolie złote globy
Copyright @Getty Images
4/9

Angelina Jolie podczas 56. gali rozdania Złotych Globów w 1999 roku.

5/9
Angelina Jolie Billy-Bob Thorn-ton
Copyright @Getty Images
5/9

Angelina Jolie i jej drugi mąż Billy-Bob Thornton na premierze filmu "60 sekund". Para wzięła ślub w 2000 roku. Małżeństwo przetrwało trzy lata.

6/9
Angelina Jolie premiera Mr. & Mrs. Smith
Copyright @Getty Images
6/9

Angelina Jolie na premierze filmu "Mr. & Mrs. Smith". Na planie produkcji rozpoczął się romans aktorki z Bradem Pittem, który wówczas był mężem Jennifer Aniston.

7/9
Angelina Jolie Brad Pitt
Copyright @Getty Images
7/9

Na początku 2006 roku Jolie potwierdziła, że jest w ciąży, a ojcem jej dziecka jest Brad Pitt. W kwietniu 2012 ogłoszono zaręczyny pary, a 23 sierpnia 2014 narzeczeni wzięli ślub.

8/9
Angelina Jolie jak się zmieniała 2012
Copyright @Getty Images
8/9

Aktorka podczas podczas gali rozdania Oscarów w 2012 roku w Hollywood.

9/9
Angelina Jolie jak się zmieniała 2021
Copyright @Getty Images
9/9

Trudno wierzyć, że Angelina Jolie skończyła 45 lat! Aktorka mimo upływu lat nieustannie zachwyca wyglądem i jak sama przyznaje, już nie może doczekać się 50. urodzin!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?