Charlize Theron metamorfoza mn
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Charlize Theron już tak nie wygląda! Gwiazda zdecydowała się na ostre cięcie!

Niezwykła metamorfoza gwiazdy, która lubi eksperymentować ze swoim wyglądem 

Aleksandra Trendak 13 czerwca 2022 19:30
Charlize Theron metamorfoza mn
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images

Charlize Theron to niezwykle piękna aktorka znana z takich filmów jak “Mad Max: Na drodze gniewu”, “Atomic Blonde” oraz ostatnio mogliśmy zobaczyć ją w scenie po napisach w najnowszej części filmu Marvela “Doktor Strange w multiwersum obłędu”, co zapowiada jej wejście do kultowej serii studia jako Clea. W sobotę 11 czerwca pojawiła się na pokazie najnowszego filmu “Jurassic World: Dominion”, zorganizowanego przez jej organizację charytatywną - Africa Outreach Project, która walczy z HIV i AIDS w Afryce. Nie jej stylizacja przykuła spojrzenia wszystkich gości i fotoreporterów, ale nowa fryzura! Jak teraz wygląda aktorka? Dlaczego zdecydowała się na tak mocne cięcie? Jaką stylizację wybrała? 

ZOBACZ TEŻ: Traumę z dzieciństwa przekuła w ogromny sukces! Poznaj historię Charlize Theron

Charlize Theron na pokazie “Jurassic World: Dominion” 

W czasie specjalnego pokazu filmu “Jurassic World: Dominion” zorganizowanego przez Africa Outreach Project, pojawiło się wiele gwiazd, między innymi Jeff Goldblum, Sofia Boutella oraz Bryce Dallas Howard, ale nie mogło zabraknąć sprawczyni całego tego zamieszania i założycielki projektu, czyli Charlize Theron. Aktorka na tę okazję wybrała minimalistyczną stylizację składającą się z białej koszuli z ozdobnym kołnierzykiem, spodni dżinsowych z prostą, rozszerzaną nogawką, czarnych szpilek oraz małej, skórzanej torebki. Całość dopełniał świeży i naturalny makijaż, który pięknie podkreślił urodę aktorki. Jednak to nie jej kreacja wywołała największe poruszenie, ale jej nowa fryzura! Charlize, która do tej pory była znana ze swoich krótkich, blond włosów przeszła metamorfozę i postawiła na ostre cięcie typu mullet i zmianę koloru na czarny! Jest to tak zwana “fryzura czeskiego piłkarza”, która od 2021 roku cieszy się dużą popularnością, głownie za sprawą bohaterki znanego serialu “Dom z papieru”, czyli Tokio (grana przez Úrsula Corberó) oraz piosenkarki Miley Cyrus, które jako pierwsze zaczęły lansować ten trend fryzjerski. Trzeba przyznać, że Charlize nie boi się zmian, a w nowej fryzurze wygląda bardzo buntowniczo i młodzieńczo. 

Charlize Theron metamorfoza
Fot. Stefanie Keenan/Getty Images for CTAOP

Charlize Theron bez wątpienia prezentowała się świetnie w czasie wydarzenia, jednak nie można zapominać, że celem imprezy było zebranie funduszy na pomoc w walce z wirusem HIV i chorobą AIDS. Aktorka jest bardzo związana z Afryką, ponieważ urodziła się w niej i kilka lat mieszkała, przez co czuje sentyment do tego miejsca i pragnie je jak najbardziej wspierać. Właśnie dlatego organizacja od lat organizuje różnego rodzaju imprezy charytatywne oraz zbiórki, które mają zebrać fundusze na potrzebną pomoc i edukację. Jak oceniacie najnowszą fryzurę Charlize Theron?   

Charlize Theron metamorfoza
Fot. Stefanie Keenan/Getty Images for CTAOP
Charlize Theron metamorfoza
Fot. Stefanie Keenan/Getty Images for CTAOP

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.