Znamy je z serialu "Dom z papieru".

Agata Zych 8 kwietnia 2020 18:31

Dom z papieru to jedna z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych produkcji Netflixa. Hiszpański serial błyskawicznie zyskał międzynarodowy rozgłos, a na kolejne sezony czekają dziesiątki widzów na całym świecie. Co ciekawe, zanim Dom z papieru trafił na Netflix, jego pierwszy sezon emitowany był w telewizji, przez hiszpańską stację Antena 3. Informacje na temat tego, kiedy i czy będzie 5. sezon Domu z papieru, cieszyła się wielkim zainteresowaniem fanów. Choć czwarty sezon produkcji pojawił się na platformie Netflix dopiero na początku 2020 roku (to obecny hit), to decyzja dotyczącą kontynuacji została podjęta dynamicznie. Jak informuje hiszpański serwis Formula TV, Dom z papieru otrzymał zamówienie na piąty sezon, a zdjęcia do kolejnych odcinków mają ruszyć w pierwszej połowie 2020. Warto jednak wspomnieć, że z uwagi na panującą pandemię koronawirusa na świecie, mogą one zostać przesunięte na bliżej nieokreślony czas. Czwarty sezon zakończył się bardzo zaskakująco, nic zatem dziwnego że fani serialu czekają na kolejne odcinki.

Kim są piękne hiszpańskie aktorki Úrsula Corberó i Alba Flores?

Zwróciły uwagę fanów już w pierwszym sezonie. Dwie piękne, charyzmatyczne aktorki Úrsula Corberó i Alba Flores, to zdecydowane gwiazdy serialu Dom z papieru. Niestety jedna z postaci filmu - Nairobi, w którą wciela się Alba Flores ginie w 4 sezonie. Przywódcza Tokio czyli Úrsula Corberó gra dalej... a jej postać jest coraz bardziej interesująca! Kim są aktorki i co nich wiemy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😳❤️ . . . . . #lacasadepapel #lcdp #domzpapieru #lcdp4 #lacasadepapeltokio #lcdptokio

Post udostępniony przez Dom_z_papieru_fp (@dom_z_papieru_fp)

1/6
Úrsula Corberó, Dom z papieru
Copyright @East News
1/6

Úrsula Corberó Delgado urodziła się w Barcelonie w 1989 roku. Od 2011 roku występowała w wielu hiszpańskich produkcjach filmowych i telewizyjnych m.in. horrorze Paranormal Xperience (2011), komedii Perdiendo el norte (2015) oraz filmach Zabłąkani (2015) i Drzewo krwi (2018).

2/6
Alba Flores, Dom z papieru
Copyright @East News
2/6

Alba Flores, właściwie Alba González Villa, pochodzi z rodziny hiszpańskich Romów. Jej rodzicami są muzyk Antonio Flores i producentka teatralna Ana Villa. Jest wnuczką Loli Flores, cioteczną wnuczką Carmen Flores oraz bratanicą piosenkarek Lolity Flores i Rosario Flores. Od zawsze chciała być aktorką.

3/6
Úrsula Corberó, Dom z papieru
Copyright @East News
3/6

Od 2017 występuje w roli Tokio, będącej równocześnie narratorką serialu Dom z papieru. (hiszp. La casa de papel). Jej kariera nabiera tempa..

4/6
Alba Flores, Dom z papieru
Copyright @East News
4/6

W wieku 13 lat zaczęła studiować dramat i muzykę. Zdając sobie sprawę z ogromnej wagi przygotowań do zawodu, poświęciła sześć lat na naukę. Dopiero po tym przyjęła swoją pierwszą rolę w "Miesiącu miodowym w Hiroszimie", a następnie wystąpiła w cygańskiej wersji "A Midsummer Night's Dearm".

5/6
Alba Flores, Dom z papieru
Copyright @East News
5/6

Jej przełomową rolą była Saraya Vargas w "Uwięzione" sprawiła, że Abla stała się w Hiszpanii sławna. Twórca "Domu z papieru", Alex Pina zwrócił się do niej, aby zagrała jedną z głównych ról - Nairobi. Niestety postać zostaje zastrzelona w 4 serii..

6/6
Úrsula Corberó, Dom z papieru
Copyright @East News
6/6

Postać Tokio wzorowana pod względem stylu i fryzury na Matyldzie z Leona Zawodowca, łamie absolutnie wszystkie zasady ustalone przez grupę i działa pod wpływem emocji. Úrsula przyznaje jednak, że dużo je łączy, tylko w Tokio brakuje jej większego poczucia humoru.

TAGI #serial #Gwiazdy

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.