Donatan jest pewny, że Cleo odpadnie z Tańca z Gwiazdami
Fot. ONS
VIVA! Tylko u nas

Cleo o Donatanie: "Nie czuje się jego własnością". A jak Donatan dogaduje się z jej facetem?!

Ewelina Gołębiowska 28 grudnia 2015 19:27
Donatan jest pewny, że Cleo odpadnie z Tańca z Gwiazdami
Fot. ONS

W najnowszej "Vivie!" Cleo opowiada o tym jak zaczęła się jej muzyczna kariera oraz zdradza, jak doszło do spotkania z Donatanem.

Jak Cleo poznała Donatana?

Poznaliśmy się przez przypadek. Mieliśmy wspólnego znajomego, producenta muzycznego, i nas ze sobą poznał. Szczęśliwy traf. Donatan szukał wokalistki do swojego projektu muzycznego. Przesłuchał wiele głosów i trafił na moje nagranie coverów na YouTube. Jak sam mówił, nie był w stanie uwierzyć, że nie jestem czarnoskórą soulową wokalistką ze Stanów, tylko Asią z Ursynowa - powiedziała Cleo w wywiadzie dla "Vivy!".

Piotr Najsztub, który przeprowadzał wywiad z Cleo, zauważył, że we wszystkich wywiadach Donatan przedstawia się jako Pan "stwórca" Cleo. Co ona na to?

Bo trochę tak jest (...) Tatuś Donatan, tak... Prawda jest taka, że wielu ludzi z branży wiele mi naobiecywało, a Donatan jest pierwszą osobą, który coś obiecała i to zrealizowała od A do Z, a nawet jeszcze z Ż - opowiada Cleo.

Czy Cleo czuje się jego własnością? Bo tak się często mówi o ich relacji.

Nie czuję się jego własnością, bo mam do niego zaufanie. Dzięki niemu mogłam pokazać światu co potrafię, bo on nie przepisuje tego sobie - dodaje Cleo.

Facet Cleo nie jest zazdrosny o Donatana?

Chłopak Cleo nie ma pretensji o to, że są z Donatanem tak blisko? Choć ostatnio ogłosili, że kończą współpracę, wciąż są razem widywani. 

Nie, oni się zresztą bardzo lubią. Widzi, że Donatan na mnie dobrze muzycznie wpływa, więc ma też pełne zaufanie do niego - powiedziała Cleo.

Tym sposobem dowiedzieliśmy się, że Cleo jest z kimś związana. Dotychczas wokalistka unikała pytań o życie prywatne. Ale dla Vivy! otworzyła się. Czekamy na jej pierwsze zdjęcia z nowym partnerem, a tymczasem zachęcamy Was do przeczytania całego wywiadu z Cleo w najnowszej "Vivie!".

 

ZOBACZ: Cleo zapytała fanów, jaki ma kupić samochód. Postawiła tylko jeden warunek!

 

Cleo na konferencji sylwestrowej Polsatu

Cleo w czarnej mini i wysokich kozakach
Fot. ONS

 

Cleo i Donatan podczas drugiego dnia festiwalu w Opolu 2015

Cleo i Donatan podczas drugiego dnia festiwalu w Opolu 2015

 

Jan Kliment i Cleo na planie Tańca z gwiazdami

Jan Kliment w skórze ramonesce i Cleo w sukni w stylu lat 50. z motywem czereśni na parkiecie show
Fot. East News

TAGI #Donatan #Cleo

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?