Aktorzy z okazji 20. urodzin VIVY!, Viva!, luty 2017 MT
Fot. Robert Wolański
DWUDZIESTE URODZINY

Jedenastu wyjątkowych aktorów w sesji na 20-lecie! Co mówią o „Vivie!”?

Weronika Bruździak-Gębura 10 lutego 2017 13:15
Aktorzy z okazji 20. urodzin VIVY!, Viva!, luty 2017 MT
Fot. Robert Wolański

W jubileuszowej sesji z okazji 20. urodzin VIVY! wystąpiło jedenastu wyjątkowych aktorów. Pewni siebie, w skrojonych na miarę eleganckich smokingach, stanęli przed obiektywem Roberta Wolańskiego. Jedni znani i uwielbiani od lat, drudzy na początku kariery, mimo to już nazywani nadzieją polskiego kina. Jak bawili się podczas sesji? Co mówili o VIVIE!?

W sesji z okazji 20. urodzin VIVY! wystąpiła plejada polskich gwiazd: Filip Bobek, Antoni Pawlicki, Piotr Głowacki, Maciej Stuhr, Bartek Kasprzykowski, Piotr Stramowski, Józef Pawłowski, Piotr Adamczyk, Antoni Królikowski, Patryk Pniewski i Michał Żebrowski.

Polscy aktorzy z okazji urodzin VIVY!

Podczas sesji panowie bawili się szampańsko, zwłaszcza Antoni Królikowski, który oblał szampanem wszystkich dookoła! Co najlepsi polscy aktorzy mówili o VIVIE!?

„Wydaje mi się, że każdy polski artysta ma frajdę z tego, że mamy takie nasze pismo, tutaj, w Polsce i że kiedy trzeba, ono jest i nie zawodzi”, powiedział Michał Żebrowski.

„VIVA! Potrafi robić to z ogromną klasą i w ramach pewnych zasad. Robi tylko tyle, na ile jest umowa”, wtórował Maciej Stuhr.

A Piotr Adamczyk żartował: „To zaszczyt, że 20-letnia kobieta zaprasza mnie na swoje urodziny. Naprawdę, to się już rzadko zdarza w moim wieku”. A co jeden z najsławniejszych polskich aktorów robił dwadzieścia lat temu? „Skończyłem szkołę teatralną. Nie wiedziałem, że zagram Chopina. Ani papieża”, opowiadał Piotrowi Wojtasikowi z viva.pl.

Jakie jedno słowo opisuje VIVĘ!? Na to pytanie odpowiedzieli Józef Pawłowski – „klasa”, Patryk Pniewski – „złoto” i Piotr Stramowski – „hurra!”.

Czego życzyli nam bohaterowie jubileuszowej okładki? Polecamy też: Mamy już 20 lat! Wiele gwiazd jest z nami od początku. Czego życzą VIVIE!?​

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?