Izabela Trojanowska, VIVA! 18/2020
Fot. Filip Zwierzchowski/DAS Agency
TYLKO W VIVIE!

Izabela Trojanowska nową jurorką w The Voice Senior 2. Czy będzie surowo oceniać uczestników?

Gwiazda zdradziła, na co będzie zwracać uwagę!

Gabriela Czernecka 31 grudnia 2020 07:25
Izabela Trojanowska, VIVA! 18/2020
Fot. Filip Zwierzchowski/DAS Agency

Już niebawem na antenę TVP2 wróci kolejna edycja The Voice Senior 2. Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny po raz kolejny zasiądą w show jako jurorzy. U ich boku będziemy mieli okazję podziwiać także dwójkę nowych trenerów - Witolda Paszta oraz Izabelę Trojanowską. Jaką jurorką będzie wokalistka, który wykonuje przebój Wszystko, czego dziś chcę

Izabela Trojanowska jurorką The Voice Senior 2

W sierpniu ujawniono, kto zasiądzie w gronie jurorów 2. edycji The Voice Senior. Z informacji prasowej, którą otrzymaliśmy od produkcji programu TVP wynikało, że w drugim sezonie Voice Senior zabraknie Uli Dudziak, która przeszła do składu trenerskiego tradycyjnego The Voice. Widzowie nie zobaczą również Marka Piekarczyka, ale w jego przypadku, powód tej decyzji nie jest znany. Miejsce tej dwójki zajmie Izabela Trojanowska i Witold Paszt. 

Na początku miałem większą tremę niż nasi wspaniali uczestnicy. Nie lubię oceniać ludzi, uwielbiam ich słuchać dlatego The Voice Senior jest trudnym wyzwaniem. Z drugiej strony jest to bardzo fajna przygoda, ponieważ uczestnicy są ludźmi w moim wieku. Mają piękne dusze, są radośni i emanują dobrą energią, którą dzielą się z nami”, mówił po pierwszym dniu nagraniowym Witold Paszt, założyciel i lider legendarnego zespołu VOX.

„Zamierzam wspierać naszych uczestników. Piękną rzeczą jest to, że seniorzy są tak muzykalni. Nie boją się śpiewać, nie boją się sceny. Przychodzą i dobrze się bawią a my razem z nimi. Czuję ogromną odpowiedzialność za naszych wspaniałych uczestników, którzy przyszli do programu, żeby przeżyć fajną przygodę”, dodała Izabela Trojanowska.

W wywiadzie dla magazynu VIVA! w rozmowie z Elżbietą Pawełek zdradziła, czy będzie surowo oceniać uczestników: „Skądże, widziałam uczestników poprzedniej edycji, często dużo starszych ode mnie, pięknie śpiewających. To było wzruszające. Chcę służyć im pomocą, żeby mogli w czasie programu zrobić postępy. Sama śpiewu uczyłam się przez 10 długich lat. Wiem, że nie wystarczy mieć talent, trzeba jeszcze posiąść technikę oddychania, czyli odpowiedniego operowania przeponą”, wyznała.

Myślicie, że poradzi sobie w tej roli? 

Izabela Trojanowska, VIVA! 18/2020
Fot. Filip Zwierzchowski/DAS Agency

Izabela Trojanowska, VIVA! 18/2020
Fot. Filip Zwierzchowski/DAS Agency

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.