JG 21 listopada 2015 09:01
1/4
Sebastian Karpiel Bułecka w sesji w listopadowej Vivie!
Copyright @Marta Wojtal/Kayax
1/4

Miał już wszystko. Karierę, pieniądze, ukochaną kobietę. Wielką pasję i rzesze wielbicieli. Dlaczego dopiero teraz mówi, że jest szczęśliwy? Że jest gotów przenosić góry? Sebastian Karpiel-Bułecka został ojcem! Długo na to czekał. Dziś jest dojrzałym, odpowiedzialnym facetem. Spełnia swoje marzenia. O lękach rodzica, o poskramianiu gniewu i życiu z otwartym sercem opowiedział Romanowi Praszyńskiemu z VIVY!

Posiadanie dziecka, bycie rodzicem jest wielką łaską i wielkim darem od Pana Boga. To jest błogosławieństwo i to się czuje. Przypływ wielkiego szczęścia. Poczucie, że jest wspaniale. Jak powiew ciepłego, świeżego powietrza, które dostajesz w plecy, pcha cię do przodu. Wszystko jest piękne,  masz dużo siły i chcesz przenosić góry. To niesamowite - mówi muzyk i swieżo upieczony tata w listopadowej VIVIE!

Zobaczcie zdjęcia nowo narodzonego ojca!

 

Zobaczcie także: Sebastian Karpiel-Bułecka czekał na syna i nawet napisał dla niego piosenkę, a... urodziła mu się się córka!

2/4
Sebastian Karpiel Bułecka w sesji w listopadowej Vivie!
Copyright @Marta Wojtal/Kayax
2/4

Sebastian Karpiel-Bułecka o byciu ojcem:

To są tak metafizyczne przeżycia i tak niezwykłe, że trudno je oddać słowami.

3/4
Sebastian Karpiel Bułecka w sesji w listopadowej Vivie!
Copyright @Marta Wojtal/Kayax
3/4

Trochę jestem tym wszystkim przestraszony. Wychowałem się bez ojca. Musiałem sam o wszystko walczyć. Chciałbym tak ukształtować moją córkę, żeby nie była rozdarta jak ja. Ale ten lęk mnie nie paraliżuje. Raczej mobilizuje do okazywania większej miłości - mówi Sebastian Karpiel Bułecka w VIVIE!

4/4
Sebastian Karpiel Bułecka w sesji w Vivie!
Copyright @Marta Wojtal/Kayax
4/4

Sebastian Karpiel-Bułecka w rozmowie z VIVĄ! o tym, dlaczego dzięki córce jest lepszym muzykiem:
 

Muzyka daje mi szczęście, kocham to robić. Ale to jest pełniejsze. Pojawienie się dziecka potęguje odczucia. Teraz potrafię jeszcze większą radość czerpać z grania, jeszcze bardziej się cieszę. Wszystko jest spotęgowane. Długo na to czekałem. Mam 39 lat, jestem w miarę dojrzałym facetem.

Cały wywiad z muzykiem w VIVIE! nr 24/2015.

 

 

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.