Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska, VIVA! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
TYLKO U NAS

„Bez naszych kochanych mężów nie dałybyśmy rady”. Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska rozmawiają o mężach i dzieciach

VIVA! 25 sierpnia 2016 20:17
Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska, VIVA! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska poznały się na planie filmu "Och, Karol 2" w 2010 roku i od razu przypadły sobie do gustu. Od tej pory przyjaźnią się i są ze sobą w stałym kontakcie. Czy często rozmawiają o show-biznesie? Skądże! W najnowszej VIVIE! zdradziły, że najczęściej dyskutują o dzieciach, i że zbliżyły się do siebie nie dzięki aktorstwu tylko dzięki mężom oraz byciu matkami.

 

Ich mężowie są spoza branży. Nie mają nic wspólnego ze światem celebrytów. „Bez naszych kochanych mężów nie dałybyśmy rady”, przekonuje Kasia. „My właśnie dlatego mamy taką energię, bo mamy wielkie wsparcie w naszych rodzinach”.

„Przez to, że jesteśmy z takich »normalnych« domów, jest nam łatwiej zbliżyć się do siebie i zrozumieć siebie nawzajem. Rodziny, które stworzyłyśmy, są podobne, mamy wspólne odnośniki do wielu rzeczy, więc wiele nas łączy, mamy podobne spostrzeżenia. Opowiadam coś Kasi, a ona mówi: »Boże, zupełnie jakbym była u siebie w kuchni!«. Mam poczucie, że jak jej coś mówię, to mnie nie wyśmieje i nie powie: »Dziewczyno, o czym ty mówisz, skąd ty jesteś?«,  tylko: »Skąd ja to znam«. Ważne jest takie poczucie zrozumienia i akceptacji” - opowiada Małgosia.

 

Małgorzata Socha z mężem Krzysztofem Wiśniewskim na gali Kobieta Dekady Glamour
Fot. AKPA

Małgorzata Socha z mężem Krzysztofem Wiśniewskim w 2013 roku.

 

Polecamy: Małgorzata Socha kończy 36 lat. Mamy jej wszystkie okładki! Jak się zmieniała, co mówiła o sobie?

 

Katarzyna Zielińska z mężem na otwarciu nowej sceny Teatru Kwadrat
Fot. ONS

Katarzyna Zielińska z mężem Wojciechem Domańskim w marcu tego roku.

 

Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska o macierzyństwie

Ale chyba najbardziej zbliżyło je do siebie macierzyństwo.
„Gośka udzielała mi rad”, opowiada Kasia, która urodziła synka Henia w styczniu 2015, nieco ponad rok po tym, jak na świat przyszła Zosia, córka Małgosi. Małgosia przez wszystko przechodziła pierwsza, doświadczeniami dzieliła się z Kasią. „Trochę tych moich telefonów do Gośki było”, wspomina Kasia. Do tej pory najbardziej lubią rozmowy o dzieciach, przeglądają razem strony internetowe, Kasia jest świetna w wyszukiwaniu tych najciekawszych. Ostatnio zastanawiały się, co by robiły, gdyby nie miały ról. Wymyśliły sobie firmę zajmującą się organizacją przyjęć dla dzieci.

„Małgośka jest świetną organizatorką”, mówi Kasia. W internecie pisano, jak zorganizowała Kasi perfekcyjny Baby Shower, imprezę, którą urządza się dla przyszłej mamy krótko przed porodem. Tak naprawdę to Kasia urządziła imprezę, ale Małgosia szybko przejęła stery. Zadbała nawet o to, aby prezenty były wręczane w odpowiedniej kolejności i żeby papiery po nich były równo poukładane. „Lubię mieć porządek. Lubię, jak wszystko ma początek, środek i koniec, ma sens i nie ma w tym chaosu”, tłumaczy poważnie Małgosia. „Taka trochę jestem »pani kierowniczka«”.

 

Polecamy: Małgorzata Socha i Kasia Zielińska w drodze. Hamburgery i szybkie samochody - to kochają najbardziej.

 

Co jeszcze powiedziały o swojej przyjaźni? Cały tekst o Małgorzacie Sosze i Katarzynie Zielińskiej w najnowszej VIVIE!. Od 25 sierpnia w kioskach.

 

Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska, VIVA! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?