Jarosław Kret o związku z matką swojego dziecka
Fot. ONS
VIVA! Tylko u nas

Kret ostro o związku z matką swojego syna: To była fikcja

Dziennikarz nie pozostawia suchej nitki na byłej partnerce

BoyToy 11 kwietnia 2013 12:41
Jarosław Kret o związku z matką swojego dziecka
Fot. ONS

Przytaczaliśmy już Wam fragmenty wywiadu, którego Jarosław Kret udzielił nowej Vivie. Prezent zachwyca się w nim piękną Beatą Tadlą i snuje plany dotyczące ich wspólnego życia. Przypomnijmy: Kret o Tadli: Jestem zdecydowany spędzić z nią życie.

To jednak nie jedyny poruszony w rozmowie temat. Kret odniósł się w niej także do plotek, które sugerowały, że dla Tadli porzucił on matkę swojego dziecka.

To nieprawda. Utrzymywaliśmy fikcję, że jesteśmy rodziną, dla dobra Frania. Ale to był związek bez miłości. Ja jej nie odczuwałem. Pojawiła się prawdziwa miłość. Nie mogłem utrzymywać fikcji. Dlaczego musimy być skazani na stereotyp, że to rodzice się kochają? Dlaczego rodzice muszą udawać miłość przed dziećmi, skoro ta miłość nie istnieje? - pyta retorycznie.


Gwiazdor przyznał również, że narodziny jego syna nie były planowane. Na pytanie, czy była to, mówiąc kolokwialnie, wpadka, odpowiedział:

Na pewno przeze mnie niezaplanowana. Ten dar natury przyjąłem na początku z przerażeniem. Runął świat chłopaka z głową w chmurach.


Co na matka Frania, Małgorzata Kosturkiewicz? Cały wywiad z Jarosławem Kretem w nowej Vivie. Już w sprzedaży.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.