Małgorzata Ohme, VIVA! 25/2020
Fot. Łukasz Kuś
TYLKO W VIVIE!

Małgorzata Ohme: „Uwielbiam swoje dzieci i nie wyobrażam sobie, że za chwilę ich nie będzie”

„Są moimi przyjaciółmi, tak o nich często myślę”

Krystyna Pytlakowska 23 grudnia 2020 10:47
Małgorzata Ohme, VIVA! 25/2020
Fot. Łukasz Kuś

Małgorzata Ohme we wzruszającej rozmowie z Krystyną Pytlakowską o konfrontacji ze stratą, trudnym dzieciństwie, rozwodzie swoim i rodziców, a także poczuciu wolności, niezależności i miłości. Dziś jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci - siedemnastoletniego Jurka i czternastoletniej Klary. Jaką mamą jest Małgorzata Ohme i w czym dzieci ją przypominają? O tym opowiedziała w wywiadzie dla magazynu VIVA!.

Miłość do dzieci taka bywa – jasna i piękna. Jakie masz z nimi relacje?

Chyba dobre, chyba nawet świetne (śmiech). Mój syn Jurek ma 17 lat, a córka Klara – 14. Są moimi przyjaciółmi, tak o nich często myślę. Są inni, Jurek jest bardziej spontaniczny, lubi rozśmieszać innych, ma dużą wiarę we własne możliwości, czasem myślę, że za dużą… (śmiech). Klara natomiast jest bardzo uważna i wytrwała. Jest szczera i bardzo bystra, uwielbiam jej cięte riposty. Jesteśmy bardzo otwartą i raczej głośną rodziną, spieramy się intensywnie i kochamy namiętnie. Uwielbiam swoje dzieci i nie wyobrażam sobie, że za chwilę ich nie będzie.

 No właśnie… myślisz, co potem? Gdy gniazdo już opustoszeje?

Tak, bardzo często to sobie wyobrażam. Widzę siebie, widzę nas razem z ukochanym mężczyzną, on siedzi na tarasie w słońcu, a ja coś krzyczę z kuchni, bo gotuję. W tle leci Keaton Henson, a ja jestem bardzo szczęśliwa tam, gdzie jestem. Wiem, że to będzie moje dobre życie.

 Wiesz, kim będzie ten mężczyzna?

Wydaje mi się, że wiem…

 Ale nie powiesz?

Powiem. W następnym wywiadzie.

Cały wywiad w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!, który w sprzedaży od 22 grudnia.  

Małgorzata Ohme, VIVA! 25/2020
Fot. Łukasz Kuś

Małgorzata Ohme, VIVA! 25/2020
Fot. Łukasz Kuś

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.