URODZINY GWIAZD

Ania Dąbrowska kończy 39 lat. Co mówiła nam o rodzicielstwie, miłości i przyjemnościach?

Przypominamy wywiad VIVY!

Olga Figaszewska 7 stycznia 2020 10:51

Polska usłyszała o niej w pierwszej edycji Idola. Znalazła się wtedy na ósmym miejscu. Dwa lata później wspięła się na szczyty muzycznych list utworem Tego chciałam. Wydała 6 albumów, z których niemal każdy pokrył się platyną. Bardzo intensywnie koncertuje, poza tym dziś pisze teksty i komponuje także dla innych artystów, m.in. dla Edyty Górniak, Natalii Kukulskiej czy Dody. W 2011 roku została jurorką programu „The Voice of Poland”. Otrzymała nominacje do nagród MTV Europe Music Awards 2016 dla najlepszego polskiego wykonawcy. Przyznała, że poznała jasne i ciemne strony miłości, ale wciąż pozostała po prostu „naiwną marzycielką”.

O rodzicielstwie, związkach i miłości

Jej ostatnia płyta, The Best Of, którą promował singiel „Z tobą nie umiem wygrać”, stała się hitem. Ostatnie lata były dla niej bardzo pracowite. Zapomniała o sobie w tym całym kołowrotku. Na szczęście dokonała pewnych zmian. Artystka postanowiła, że pora w końcu odzyskać siebie, nie spogląda w przeszłość i nie obwinia się o rzeczy błahe, nieistotne.

„Jestem mistrzem znajdowania w swoim życiu i przede wszystkim w sobie samych braków, niedoskonałości, ułomności, to prawda. Dodatkowo nie umiem przyjmować pochwał, a nawet zwyczajnych faktów mnie dotyczących, które mają pozytywne zabarwienie”, wyznała dziennikarce Urody Życia. Zazwyczaj rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Skromna artystka skupia się na muzyce i odnosi w niej duże sukcesy.  Artystka swój czas dzieli między muzykę, a opiekę nad synem Stanisławem i córką Melanią. Dziś Ania Dąbrowska kończy 39 lat!

A co artystka opowiedziała VIVIE! w 2016 roku o rodzicielstwie, związkach i miłości? Zapraszamy do galerii! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.