MaRina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! 24/2016
Fot. BARTEK WIECZOREK
O tym się mówi!

Wojciech Szczęsny pojawił się na scenie po koncercie Mariny z wyjątkową niespodzianką

Czuły gest męża bardzo wzruszył wokalistkę

Aleksandra Frankowska 1 stycznia 2023 16:57
MaRina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! 24/2016
Fot. BARTEK WIECZOREK

Marina była wczoraj jedną z gwiazd występujących podczas Sylwestra Marzeń w Zakopanem. O jej koncercie mówi się dziś bardzo głośno, głównie z uwagi na niespodziankę, którą przygotował dla niej mąż, Wojciech Szczęsny. Bramkarz reprezentacji Polski pojawił się na scenie z bukietem róż, zaskakując swoją ukochaną. Czuły gest wzruszył fanów artystki i obecnych pod sceną widzów.

ZOBACZ TEŻ: Przez druzgocącą diagnozę Marina Łuczenko-Szczęsna nie mogła zajść w drugą ciążę. „To po prostu cios w serce”

Marina wraca na scenę

Żona Wojciecha Szczęsnego wciąż aktywnie działa w branży muzycznej. Jej przebój „This is the moment” promujący udział polskiej drużyny w Mundialu 2022 stał się niezwykle popularny. Telewizja Polska postanowiła wykorzystać aktywność Mariny i zaprosiła artystkę do udziału w tegorocznym koncercie sylwestrowym. Mówi się również o tym, że Marina ma szansę, aby reprezentować Polskę w tegorocznym konkursie Eurowizji.

Koncert Mariny zwrócił uwagę całej Polski

Zjawiskowe stylizacje, niesamowite dźwięki i spektakularna choreografia. Tak w dużym skrócie można opisać koncert Mariny Łuczenko podczas Sylwestra Marzeń. Najlepsze stało się jednak chwilę po koncercie, kiedy na scenie niespodziewanie pojawił się mąż gwiazdy, Wojciech Szczęsny. Piłkarz złożył wszystkim noworoczne życzenie, a żonie wręczył przepiękny i gigantyczny bukiet czerwonych róż. Marina nie kryła zachwytu czułym gestem ukochanego. Jak widać, niespodzianka się udała! 

CZYTAJ TEŻ: Synek Mariny i Wojciecha Szczęsnych rozczulił fanów. To wideo podbija sieć

Marina, Szczęsny
Fot. AKPA

Marina, Szczęsny
Fot. AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…