Black Eyed Peas
Fot. Jerod Harris/GC Images
O tym się mówi!

TVP ogłosiło główną gwiazdę Sylwestra Marzeń! Ujawniono kwotę, jaką im zapłacono

Formacja Black Eyed Peas pojawi się w Zakopanem już jutro

Aleksandra Frankowska 30 grudnia 2022 10:57
Black Eyed Peas
Fot. Jerod Harris/GC Images

To już pewne! TVP ogłosiło, kto wystąpi podczas Sylwestra Marzeń w Zakopanem zamiast Mel C, która w ostatniej chwili zrezygnowała z występu. Główną gwiazdą na scenie będzie zespół Black Eyed Peas, który planuje również duet z polską artystką. Organizacja takiej gwiazd tuż przed Sylwestrem to nie lada wyzwanie… wiemy, jaką kwotę zapłaciło TVP zespołowi za koncert.

ZOBACZ TEŻ: Mel C zrezygnowała z udziału w „Sylwestrze Marzeń” w TVP. Podała powód nagłej decyzji 

Kontrowersje wokół Sylwestra Marzeń

Jeszcze kilka dni temu TVP cieszyło się z informacji, że to właśnie była wokalistka Spice Girls, Mel C wystąpi jako główna gwiazda na scenie Sylwestra Marzeń. Wokalistka jednak szybko odwołała się od swojej decyzji informując, że działania TVP są sprzeczne z jej ideami i wsparciem, które szerzy dla innych osób i ich poglądów. Wszyscy domyślili się, że chodzi oczywiście o prawa osób LGBT+. Organizatorzy Sylwestra Marzeń stanęli więc przed trudnym zadaniem, aby w kilka dni znaleźć główną gwiazdę, która zaśpiewa podczas wydarzenia. Udało się! Na scenie pojawi się Black Eyed Peas.

Black Eyed Peas
Fot. Rich Fury/Getty Images for See Us Unite

Black Eyed Peas główną gwiazdą Sylwestra Marzeń

W „Pytaniu na śniadanie” 30 grudnia oficjalnie poinformowano, że główną gwiazdą Sylwestra Marzeń w tym roku będzie grupa Black Eyed Peas. Na portalu Plotek czytamy, że bardzo możliwe, iż Sara James zaśpiewa z zespołem w duecie.

Black Eyed Peas
Fot. Casey Durkin/NBC via Getty Images

CZYTAJ TEŻ: Były ikonami popkultury i podbijały świat. Czym teraz zajmują się słynne Spice Girls?

To bardzo prawdopodobne, że Sara dołączy do Black Eyed Peas podczas sylwestrowego występu. Śpiewali już przecież razem podczas finałowego odcinka "America's Got Talent". Co więcej, amerykański band leci już do Polski, więc mało prawdopodobne, żeby odwołał swój występ – czytamy na portalu Plotek.

Mówi się, że Black Eyed Peas za swój sylwestrowy występ otrzymało aż 1 milion dolarów (ponad 4 miliony złotych!) wynagrodzenia. Według nieoficjalnych informacji, Mel C otrzymała za swój występ 150 tysięcy funtów (równowartość 800 tysięcy złotych). Różnica jest ogromna – czy rzeczywiście amerykański zespół jest wart tak wiele?

Black Eyed Peas
Fot. Matt Stroshane/Disney via Getty Images

Black Eyed Peas
Fot. Jerod Harris/GC Images

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.