VIVA! VIDEO

Odkryj święta w dobrym stylu w Domotece !   

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie z polskimi gwiazdami!

Katarzyna Brzeg-Wieluńska 16 listopada 2018 16:14
Materiał partnera

Nie możecie doczekać się świąt, tej wyjątkowej atmosfery oraz pakowania prezentów? W takim razie, koniecznie musicie przyjść na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w sobotę, 1 grudnia w Domotece! Na odwiedzających będą czekać gwiazdy: Kasia Sokołowska, Daria Zawiałow, Karolina Malinowska i Oliver Janiak. Nie zabraknie również szeregu atrakcji i niespodzianek - ciekawe warsztaty, strefa wyselekcjonowanych marek Christmas Premium Sale, koncert Darii Zawiałow – to tylko część z nich.


Święta w stylu gwiazd

Podczas trwającego cały dzień wydarzenia „Święta w Dobrym Stylu”, Domoteka stanie się źródłem bożonarodzeniowych inspiracji. Zaproszone do współpracy gwiazdy będą dekorować świąteczne stoły zgodnie z własnym gustem i upodobaniami. Pierwszą aranżację przygotuje reżyserka pokazów mody Kasia Sokołowska, drugą - wokalistka Daria Zawiałow, trzecią para - modelka Karolina Malinowska i jej mąż, dziennikarz Olivier Janiak. W Domotece powstaną trzy, specjalnie przygotowane na tę okazję strefy: w stylu klasycznym w nowoczesnym wydaniu, glamour i awangardowym. To jedyna taka okazja, by dowiedzieć się jaki styl jest najbliższy gwiazdom! Dowiecie się również, jak zbudować prawdziwie świąteczną atmosferę, niekoniecznie trzymając się tradycyjnych rozwiązań. 

 

kasia_sokolowska
Fot. iza Grzybowska


Znajdź wyjątkowe prezenty

1 grudnia w Domotece każdy znajdzie coś dla siebie. W strefie Christmas Premium Sale będzie można kupić oryginalne, gwiazdkowe upominki wyselekcjonowanych marek - m.in. buty z limitowanej serii, stworzonej do ostatniej kolekcji projektantki Vasiny – PERSONAGE, torebki i nerki, a także okulary Sirene Eyewear i dodatki wnętrzarskie DecoDialogue sygnowane zarówno przez duże manufaktury, jak i małe, europejskie studia projektowe. Miłośników dobrego wzornictwa z pewnością zainteresuje także Pop-up Store yestersen z pięknymi przedmiotami vintage, a także współczesnymi akcesoriami do wnętrz. Zakupione w Domotece gwiazdkowe prezenty będą bezpłatnie pakowane w strefie magazynu USTA. Będzie także możliwość wzięcia udziału w różnego rodzaju warsztatach: pakowania upominków, organizowanych przez pracownię Dobrze się Składa, tworzenia świątecznych stroików wspólnie z kolektywem Kwiaty&Miut czy kaligrafowania bombek z pracownią Hello Calligraphy.

 

domoteka
Fot. DecoDialoque

„Święta w Dobrym Stylu” to wydarzenie otwarte dla wszystkich - również dla najmłodszych! Specjalnie dla nich zostanie przygotowana strefa zabaw przy współpracy z przedszkolem „Akademia Harmonika”. Czas spędzony w Domotece umili gościom pianista, który na żywo zagra jazzowe i świąteczne utwory. Całość atrakcji zostanie zwieńczona kameralnym koncertem Darii Zawiałow, który odbędzie się o godzinie 19.30. Organizatorem eventu „Święta w Dobrym Stylu” jest Domoteka.

 

domoteka
Fot. yestern

Partnerami wydarzenia są firmy: Kwiaty&Miut, Hello Calligraphy, Panul, Steinway & Sons, Hurom, Odette, yestersen, Akademia Harmonika.

 

domoteka
Fot. Mat. prasowe


Materiał powstał we współpracy z Domoteką oraz Open Minded Group i Profundo

 

‒  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?