Stevie Wonder wziął ślub
Fot. Getty Images, East News
O TYM SIĘ MÓWI

Stevie Wonder już po ślubie! Poznaj szczegóły tej wyjątkowo romantycznej uroczystości!

Gabriela Czernecka 21 lipca 2017 15:33
Stevie Wonder wziął ślub
Fot. Getty Images, East News

Stevie Wonder wziął ślub. Muzyk i jego narzeczona, Tomeeka Robyn Bracy pobrali się w miniony weekend. Ceremonia ślubna Steviego Wondera odbyła się w słynnym hotelu Bel-Air w Los Angeles. Była to wyjątkowa uroczystość, w której wzięła udział plejada gwiazd. Co więcej kilkoro z nich specjalnie dla Steviego Wondera i jego świeżo poślubionej małżonki wykonało swoje największe hity. Poznajcie szczegóły ślubu Steviego Wondera!

 

Zobacz: Jackson, Prince, Monroe, Presley. Dramatyczne śmierci i oszałamiające kariery. Jak zostać legendą?

 

Ślub Steviego Wondera

 

Stevie Wonder wziął ślub w miniony weekend. O wielkich zmianach w życiu muzyka poinformował dziennik „The Sun”, który ujawnia szczegóły uroczystości. Według brytyjskiej gazety, na ślubie Steviego Wondera wystąpił sam Usher! To jednak nie wszystko. Na scenie pojawił się również Pharell Williams oraz Marqueta Pippens. Wśród zaproszonych gości pojawili się także John Legend oraz Chrissy Teigen. 

 

Sam Stevie Wonder również postanowił sprawić swojej ukochanej, Tameece Robyn Bracy niespodziankę. Muzyk postanowił przejąć scenę i zaśpiewał dla żony miłosną serenadę. Najbardziej wzruszający i romantyczny moment uroczystości był jeszcze przed nimi. Według Marquety Pippens, podczas ceremonii wypuszczono z pudełka setki motyli - ten moment z pewnością był niezwykłym przeżyciem.

 

Polecamy: Zobacz najbardziej niezwykłe zdjęcia króla popu. GALERIA

 

Stevie Wonder: żony, dzieci

 

Wonder był już dwukrotnie żonaty. W 1970 roku stanął na ślubnym kobiercu z piosenkarką Syreetą Wright, niestety pierwsze małżeństwo muzyka przetrwało zaledwie dwa lata. W 2001 roku po raz kolejny wziął ślub. Jego partnerką była projektantka mody, Kai Millard Morris. Para rozstała się w 2009 roku, ale do rozwodu doszło dopiero sześć lat później. 

 

Obecna żona Steviego Wondera, Tomeeka Robyn Bracy jest blogerką. Co ciekawe, najstarsza córka Wondera jest zaledwie rok młodsza od jego obecnej partnerki! Steve Wonder i jego ukochana są razem od 2012 roku. Wspólnie wychowują czteroletnie dziecko, którego imię nie zostało podane do publicznej wiadomości. W 2015 roku ich rodzina znów się powiększyła. Mówiono, że Bracy spodziewa się trojaczek. Informacje okazały się nieprawdziwe, a ostatecznie na świecie pojawiła dziewczynka Nia. Stevie Wonder oprócz dwójki dzieci z obecną partnerką jest ojcem siedmiorga dzieci.

 

Zobacz także: Kate i William, Diana i Karol, Katie i Tom, Chelsea i Marc. Najpiękniejsze śluby świata

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.