Gabriela Czernecka 7 sierpnia 2017 07:30
1/6
Sobowtóry gwiazd, sobowtór Megan Fox, sobowtór Leonardo DiCaprio
Copyright @East News/ Instagram @Konradannerud, @the_native_tiger, @Claudiaalende
1/6

Podobno każdy z nas ma gdzieś na świecie swojego „bliźniaka”… Najłatwiej przekonać się o tym na przykładzie gwiazd. Choć nad ich wyglądem pracuje sztab profesjonalistów, by wyróżniali się z tłumu, i tak co chwila na Instagramie pojawia się ktoś, kto wygląda niemal identycznie jak oni. Leonardo DiCaprio czy Konrad Annerud, Megan Fox czy Claudia Alende? Naprawdę trudno ich odróżnić! Te sobowtóry gwiazd podbijają Instagram! Czy wykorzystują swoje podobieństwo , by się wybić? Oczywiście! 

Zobaczcie, kto ma swojego sobowtóra!

 

Polecamy: Na aukcję trafia garderoba i rzeczy osobiste gwiazdy „Przeminęło z wiatrem” Vivien Leigh!

2/6
Sobowtóry gwiazd, sobowtór Megan Fox
Copyright @Instagram @the_native_tiger, @Claudiaalende
2/6

23-letnia Claudia Alende wygląda identycznie jak aktorka Megan Fox! Pełne usta, czarujący uśmiech i ciemne włosy - panie mogłyby być siostrami! Claudia Alende zasłynęła z podobieństwa do jednej z najpiękniejszych kobiet świata i w pełni wykorzystała ten potencjał. Jest modelką i trenerką fitness. Często startuje w konkursach Miss Bumbum (Miss Pośladków), organizowanych w Brazylii.  Na reklamowaniu bielizny, koktajli i herbat odchudzających udało się jej zarobić prawie trzy miliony złotych! Na Instagramie Claudię Alende obserwuje ponad 10 milionów użytkowników.

 

Polecamy: Pobił Chodakowską i Lewandowską. Ile Kuba Wojewódzki dostaje za jeden post na Instagramie?

3/6
Sobowtóry gwiazd, sobowtór Leonardo DiCaprio
Copyright @East News/ Instagram @Konradannerud
3/6

Konrad Annerud to wierna kopia Leonardo DiCaprio z czasów Titanica! Chłopak swój potencjał wykorzystuje pracując jako model. Próbuje również swoich sił w muzyce. 21-latek ze Szwecji często „dorabia” sobie wcielając się w Leonardo DiCaprio. Fankom w ogóle nie przeszkadza, że między panami jest dwadzieścia lat różnicy. Sobowtór Leo przyznaje, że  niemal codziennie rozdaje autografy w imieniu DiCaprio. „Taki się urodziłem. Nic nie poprawiałem. Ludzie są straszliwie naiwni. Przecież DiCaprio jest znacznie starszy, ale wszyscy i tak pamiętają go najlepiej z Titanica”, mówi. W końcu, kto oprze się urokowi Jacka Dawsona?

 

Polecamy: Jak Małgorzata Socha wygląda bez makijażu? Zdjęciem aktorki w takim wydaniu pochwalił się... Kuba Wojewódzki

4/6
Sobowtóry gwiazd, sobowtór Katy Perry
Copyright @Instagram @katyperry, @francescabrown
4/6

Francescę Brown fani często mylą z Katy Perry. Faktycznie, panie są do siebie bardzo podobne. Co ciekawe, obie obracają się w show-biznesie, ale aktorka i piosenkarka do tej pory się nie spotkały. Swoje podobieństwo do śpiewającej gwiazdy Francesca wykorzystała robiąc karierę jako aktorka. Na swoim  Instagramie Brown publikuje zdjęcia, na których jest wystylizowana na Perry.

 

Zobacz: Mamed Khalidov u Kuby Wojewódzkiego zdradził mroczną tajemnicę z przeszłości

5/6
Sobowtóry gwiazd, sobowtór Gigi Hadid
Copyright @Instagram @gigihadid, @ Izaizzerman
5/6

Ma 22 lata, pochodzi z Holandii i wygląda jak Gigi Hadid, tylko z… dodatkowymi kilogramami. Poznajcie modelką plus-size Izę Ijzerman!  Gigi i Iza są w tym samym wieku, wykonują ten sam zawód i mają holenderskie korzenie - to dlatego niektórzy okrzyknęli Ijzerman zaginioną bliźniaczką Hadid! Sama zainteresowana nie widzi podobieństwa do supermodelki, ale jak mówi, przyzwyczaiła się już do tych porównań. Co ciekawe, Iza uważa, że bardziej podobna jest  do Belli Hadid. Jedno jest pewne, podobieństwa do znanych sióstr nie da się nie zauważyć!

 

Polecamy też: Poznaj najnowszy trend wśród polskich gwiazd! Jak nosić hiszpański dekolt? 

6/6
Sobowtóry gwiazd, sobowtór Ryana Goslinga
Copyright @Instagram @ryangosling, @kliffkingsbury
6/6

Sobowtór Ryana Goslinga wywołał niedawno spore zamieszanie. Aktor uważany jest za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, a teraz okazuje się, że Goslingów jest.. dwóch! Niemiecki model i bloger Johannes Laschet na co dzień studiuje prawo. Jego pasją jest jednak moda - swoje pomysły na męskie stylizacje pokazuje na Instagramie, który obserwuje ponad 40 tysięcy użytkowników. A to pewnie dopiero początek jego kariery sobowtóra, bo na niektórych zdjęciach panów naprawdę trudno jest rozróżnić! 

 

Polecamy:  Dom, w którym zmarła Marilyn Monroe, wystawiono na sprzedaż! Poznajcie jego mroczne sekrety

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.