Georgina Rodriguez
Fot. Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images
O tym się mówi!

Siostra Georginy Rodriguez jest bezdomna! „Ja jestem w stanie przeżyć na kromce chleba, ale moje dzieci już nie”

Patricia Rodriguez błaga o wsparcie bogatą siostrę

Aleksandra Frankowska 16 listopada 2022 10:57
Georgina Rodriguez
Fot. Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images

Odkąd Georgina Rodriguez została partnerką piłkarza Cristiano Ronaldo, wiedzie życie niczym z bajki. Pracownica ekskluzywnego butiku stała się w mgnieniu oka jedną z najlepiej opłacalnych WAGS oraz celebrytek na świecie. Nie wszystkim z jej rodziny jednak tak dobrze się powodzi. Jej przyrodnia siostra Patricia udzieliła właśnie wywiadu, w którym przyznała, że jest bezdomna i wraz z dziećmi często nie ma co jeść. Zaapelowała o pomoc do bogatej siostry! Czy Georgina przyjdzie ze wsparciem?

ZOBACZ TEŻ: Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo udekorowali dom na święta!

Georgina Rodriguez: historia kopciuszka

Gio, o tak mówi o niej Ronaldo, pracowała jako asystentka sprzedaży w salonie Gucci. To właśnie tam pierwszy raz spotkała Cristiano, który zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Szybko porzuciła pracę i zajęła się domem. Wraz z partnerem wychowują wspólnie pięcioro dzieci, chociaż ostatnia ciąża zakończyła się dla pary tragedią. Jedno z dzieci zmarło. Był to chłopiec.

Siostra Georginy Rodriguez jest bezdomna

Okazuje się, że życie na poziomie, jakie prowadzi Georgina, wcale nie dotyczy jej najbliższych. Jej przyrodnia siostra Patricia wystąpiła niedawno w programie „Socialite”, opowiadając o tym, że jest bezdomna i wraz z dziećmi pomieszkuje w opuszczonych budynkach. Bardzo często doskwiera im również głód. Patricia przyznała, że nie ma żadnego wsparcia ze strony zamożnej siostry.

Jestem spłukana, a moja siostra mi nie pomaga. (...) Czasem mam co jeść, czasem nie mam, czasem mam z czego zapłacić czynsz, a czasem nie. Co najbardziej mnie boli, to sytuacja moich dzieci. Ja jestem w stanie przeżyć na kromce chleba, ale moje dzieci, które są jej siostrzeńcami, już nie. – mówiła w wywiadzie.

Patricia Rodriguez
Fot. Youtube

Relacja Georginy i Patrici Rodriguez

Według Patrici, relacje sióstr bardzo pogorszyły się trzy lata temu, kiedy zmarł ich ojciec. Od tego czasu praktycznie nie utrzymują ze sobą kontaktu. Siostra Georginy w dramatycznym apelu zwróciła się jednak do niej o wsparcie, zwłaszcza z uwagi na swoje dzieci.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Partnerka Cristiano Ronaldo szczerze o śmierci dziecka. Słowa Georginy Rodriguez łamią serce...

Georgina, potrzebuję pomocy, jesteś moją siostrą. Wiem, że nie ma względem mnie żadnych zobowiązań ani żadnej odpowiedzialności, ale ponieważ jest taka wspierająca i dobra dla innych, to powinna również wspomóc swoich siostrzeńców. Jeśli nie chcesz pomóc mi, pomóż swoim siostrzeńcom – prosiła w wywiadzie.

Czy Georgina Rodriguez odpowie na apel siostry? 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.