Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo świąteczne dekoracje
Fot. Stephane Cardinale/Corbis via Getty Images
domy gwiazd

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo udekorowali dom na święta!

Wnętrza prezentują się niesamowicie!

Barbara Łubko 15 listopada 2022 17:30
Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo świąteczne dekoracje
Fot. Stephane Cardinale/Corbis via Getty Images

Za Cristiano Ronaldo i jego ukochaną Georginą Rodriguez trudny rok, który wypełniony był zarówno wielkim szczęściem, jak i niewyobrażalną stratą. Georgina była w bliźniaczej ciąży, ale poród przetrwało tylko jedno dziecko - córeczka Bella Esmeralda, która na świat przyszła w kwietniu tego roku. Para wychowuje też razem czwórkę pozostałych dzieci: Cristiano Jr, bliźniaki Eva Maria i Mateo oraz córeczkę o imieniu Alana Martina. Co ciekawe, trójka najstarszych pociech urodziła się z pomocą surogatki. Strata dziecka była dla Georginy ciosem, ale teraz rodzina odzyskała równowagę i razem przygotowuje się do świąt. Georgina i Cristiano postanowili udekorować już swój dom. Jak prezentują się dekoracje?

ZOBACZ TEŻ: Miłość jak z bajki. Oto historia związku Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez

Święta 2022 - dekoracje świąteczne w domu Georginy Rodriguez i Cristiana Ronaldo

Georgina opublikowała na swoim profilu na Instagramie wideo, w którym możemy zobaczyć, jak wyglądają świąteczne dekoracje. Post opatrzyła komentarzem, w którym zdradziła markę, która wyprodukowała świąteczne lampki: „Dekoracje powieszone, a my jesteśmy gotowi na Święta z @twinkly Jesteśmy OBSESYJNI na punkcie tych światełek i mieliśmy tyle zabawy, tworząc nasze własne efekty, które pomogły nam wejść w świąteczny nastrój”.

Choinka znalazła swoje miejsce w głównym holu u podnóża schodów. Wspaniały żyrandol nadaje całemu wnętrzu dodatkowego uroku, a lampki i zielone girlandy, które zdobią poręcz sprawiają, że wszystko razem prezentuje się iście magicznie.

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo świąteczne dekoracje  swieta 2022
Fot. Instagram: @georginagio

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.