Agata Młynarska, Joanna Kurowska
Fot. AKPA
Historia przyjaźni

Przyjaźń, która trwa od ponad 20 lat. Joanna Kurowska i Agata Młynarska zawsze mogą na siebie liczyć

"Zawsze byłaś, kiedy trzeba"

Aleksandra Frankowska 3 września 2023 17:47
Agata Młynarska, Joanna Kurowska
Fot. AKPA

Trwały przy sobie w najtrudniejszych momentach życia. Agata Młynarska i Joanna Kurowska to przykład prawdziwej i szczerej przyjaźni w show-biznesie, która trwa od ponad 20 lat. Na profilu aktorki pojawił się wyjątkowy wpis z okazji niedawnych urodzin Agaty Młynarskiej. Co napisała o swojej przyjaciółce?

ZOBACZ TEŻ: „Przetańczyliśmy całą noc. Wiedzieliśmy już, że trudno będzie się rozstać”. Historia miłości Mai Ostaszewskiej i Michała Englerta

Przyjaźń ponad wszystko

Agata Młynarska i Joanna Kurowska znają się ponad 20 lat. Poznały się na planie jednego z programów telewizyjnych i od razu złapały wspólny język. Kurowska była świadkową na ślubie Młynarskiej z obecnym mężem. Młynarska jest zaś matką chrzestną dziecka Kurowskiej. 23 marca Agata Młynarska obchodziła 58. urodziny, a z tej okazji Kurowska zamieściła na swoim Instagramie wzruszający wpis.

Agata Młynarska, Joanna Kurowska
Fot. AKPA

„Agata, dziękuję ci, że zawsze byłaś, kiedy trzeba.”  – napisała aktorka.

Na reakcję dziennikarki nie trzeba było długo czekać. Zamieściła pod wpisem komentarz, który poruszył fanów oby Pań.

Pięknie napisałaś. Jestem wzruszona i poruszona. Przydarzyła nam się przyjaźń długa, mądra i niepokorna. Czuła i oddana. Dziękuję kochana. – napisała Młynarska.

CZYTAJ TEŻ: Zanim Krzysztof Ibisz został prezenterem, próbował swoich sił w Sejmie. Tak wspomina swoją przygodę z polityką

Ramię w ramię

Młynarska i Kurowska od lat wspierają się podczas trudniejszych i piękniejszych momentów w swoim życiu. To Joanna Kurowska trwała u boku Młynarskiej po jej rozstaniu z Jarosławem Kretem. Dziennikarka była zaś opoką dla Kurowskiej po śmierci jej męża.

Agata Młynarska, Joanna Kurowska
Fot. AKPA

Gdyby nie Agata, nie dałabym sobie rady. Przejęła wszystko, co mogła przejąć w tym czasie. Bardzo mi pomogła i gdyby nie to, nie wiem, w jakim punkcie mojego życia bym dzisiaj była - wyznała później Joanna.

Taka przyjaźń zdarza się bardzo rzadko, zwłaszcza w show-biznesie. Agata Młynarska i Joanna Kurowska są przykładem na to, że bratnią duszę można spotkać na każdym etapie życia. 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?