Kate Moss
Fot. James Devaney/GC Images
O tym się mówi!

Powstaje film o modelce Kate Moss. Oto wszystko, co o nim wiemy

Kto wcieli się w postać legendy wybiegów?

Aleksandra Frankowska 6 lutego 2023 12:27
Kate Moss
Fot. James Devaney/GC Images

Już niedługo na wielkim ekranie będziemy mogli zobaczyć film o historii życia jednej z największych modelek świata, samej Kate Moss. Film opowie również o jej relacji z Lucianem Freudem. Kto wcieli się w rolę supermodelki? Kiedy możemy spodziewać się premiery?

ZOBACZ TEŻ: Top modelka Kate Moss obchodzi dziś 49. urodziny!

Powstaje film o Kate Moss

To już pewne. Za jakiś czas będziemy mogli obejrzeć ekranizację losów supermodelki Kate Moss, której największa kariera rozkwitała w latach 90. Główny wątek filmu będzie oscylował wokół jej relacji z Lucianem Freudem. Sama Moss chętnie angażuje się w produkcję i bardzo pomaga. W końcu nikt tak jak ona, nie jest w stanie opowiedzieć własnej historii. Fani świata mody nie mogą się doczekać.

Patrick Demarchelier Kate Moss
Fot. Patrick Demarchelier/Courtesy of CAMERA WORK Gallery

„Moss&Freud” niedługo w kinach

Film, który właśnie powstaje, będzie nosił tytuł „Moss&Freud”. Jest to oczywiście połączenie dwóch nazwisk, które będą kluczowe dla całej produkcji. Nie zabraknie tajemniczych wątków z przeszłości modelki i malarza. Tłem dla tych wydarzeń będzie Holland Park oraz Londyn, a wszystko to w okresie największej kariery Moss. Nazwisko malarza nie jest przypadkowe. Jest on bowiem wnukiem samego Zygmunta Freuda. Moss pozowała do jego zdjęć przez 9 miesięcy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najgłośniejsze i najbardziej skandalizujące reklamy Calvina Kleina

Co wiemy o filmie „Moss&Freud”?

W rolę supermodelki Kate Moss wcieli się Ellie Bamber. Aktorka pojawiła się już w takich produkcjach, jak „Zwierzęta nocy” i „Wąż”. Reuda zagra zaś Derek Jacobi. Reżyserem całego projektu jest James Lucas, który wciela się również w rolę scenarzysty. W jaki świat przeniesie nas tym razem? We współpracy z Kate Moss może powstać niesamowity obraz, którego nikt się nie spodziewa.

Kate Moss 2004
Fot. Getty Images

Jestem zadowolona z castingu i podekscytowana, ponieważ niedługo rozpocznie się nagrywanie. Nie mogę się doczekać aż zobaczę ten film – wyznała modelka.

Z najnowszych informacji wynika również, że w filmie zostaną odtworzone najbardziej kultowe stylizacje modelki z lat 90. Będzie to prawdziwa uczta dla koneserów świata mody!

ZOBACZ TEŻ: Lila Moss podąża śladami swojej mamy i została twarzą kultowej marki!

Biografia Kate Moss – kiedy premiera?

Nie wiemy jeszcze dokładnie, kiedy będzie miała miejsce premiera filmu. Pod koniec tego roku zaplanowane zostały pierwsze zdjęcia. Spodziewamy się zatem, że film ukaże się w 2024 lub 2025 roku. Czekamy na niego z niecierpliwością. 

TAGI #Kate Moss

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.